IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despre penalizari, avertizari, samd.
berbecutza
post Nov 21 2006, 01:43 PM
Post #11


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



e pardon...ma grabesc si nu vad bine. cat despre orgasm...nush... mereu trebuie sa incercam ceva nou, nu? (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Nov 21 2006, 01:53 PM
Post #12





Musafir






Dieci ashe berbe.....stiam io ....iti place sa fii pedepsitaaaa....perferso! (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/trozneala.gif)

Dap, m-am prins ca faceam offtopice la greu, mersi Diana ca ai deschis un topic nou.
Dar nah ....speram ca poate ma aleg si eu cu o penalizare sa ii fac in ciuda lu' berbe (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/biggrin.gif)
Ce sa faci....bad habits die hard (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Iote...ma bat singura ... (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/trozneala.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Nov 21 2006, 02:39 PM
Post #13


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Te-am trecut, berbe, îmi cer scuze pentru lipsa de promptitudine. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Nov 21 2006, 02:42 PM
Post #14


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



multumesc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anaconda
post Mar 7 2007, 05:32 PM
Post #15





Musafir






buna ziua.problema mea e urmatoarea:
1.am postat un anunt si nu stiam ca nu am voie.diana mi l-a sters,si nu a vrut sa-mi spuna motivul(la rugamintea sa-l postez)...asa ca ramane un mister de ce nu mai vrea sa puna anuntul ala.un scurt "nu",si gata treaba.
2.cinismul lui dore.m-am oferit si eu ca omul sa dau niste situri la o fata care a rugat cine are sit-uri sa invete limba greaca.si dore a intrebat de unde am invatat romaneste.
a continuat cu ironia ei pana a intervenit diana,cafelultele adminilor si moderatorilor au ajutat indiferent daca ai tu dreptate,cinismul lor trebuie sa-l suporti.
pe forumul asta diana ,angel dust si dore sunt foarte ironice,avand in vedere ca sunt moderatori asta e.
nu imi place sa ma dau pe langa nici un moderator si parerea mea nu mi-o schimb.
FETELOR MA STRESATI ASA CA VA ROG DUPA ORA 10 SEARA ANULATI-MI CONTUL DE PE ELADY.O SA-MI FAC VEACUL PE ALT FORUM ,CU OAMENI MAI DE TREABA,CU CARE POTI STA DE VORBA CA OMUL.AICI SIMT CA VORBESC CU PERETII.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Mar 7 2007, 05:44 PM
Post #16





Musafir






salut anaconda!

In primul rand, conform regulamentului, anunturile de mica publicitate se pun numai cu acceptul administratiei (in speta, Diana).
Au fost oameni care au postat anunturi ca isi ofera serviciile - dar, repet, numai cu acordul administratiei. Motivele pentru care ei accepta publicitatea sau nu sunt strict la latitudinea lor, in functie de contextul de moment.
Suntem multi care prestam activitati "conexe" si nu ne-am pus anunturi la mica publicitate; asta nu ne impiedica sa ne facem reclama prin alte mijloace- nu prin intermediul elady.ro. in cazul tau mai exact, daca ai fi in locul administratiei, cum ai reactiona (dupa invazia de spammeri din alte domenii, nu inchirieri) daca cineva care are 5-10 postari vine direct sa isi faca reclama?
iti respectam parerile despre echipa de moderare elady.ro si imi cer scuze daca atmosfera de pe forum nu a fost pe gustul tau.

Moderator Global,
Fortelady

This post has been edited by fortelady: Mar 7 2007, 05:52 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 7 2007, 07:29 PM
Post #17


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Oricum, iti multumim. Ca niste pereti civilizati ce sintem.

1. Nu ai primit acordul, desi altor fete li s-a acordat in urma unui singur mesaj; de ce? pentru ca nu te-ai obosit sa citesti regulamentul, nu te-ai obosit sa citesti fisierele de ajutor, de fapt nu te-ai obosit deloc si cu absolut nimic; ai considerat ca nu meritam atita deranj; daca noi nu meritam, tu de ce ai merita ?!
Dupa ce ti-am spus "nu", ai insistat si ti-am spus ca ramine asa pentru ca nu stii cind sa te opresti. "Nu" inseamna nu, iar motivul era mai mult decit evident, chiar nu era nevoie de explicatii suplimentare.
BTW, in regulament scrie foarte clar ca nu sintem si nici nu vom deveni un forum de de telenovele; nu avem nimic impotriva lor, insa topicurile de adio nu isi au rostul.

2. Dore te-a intrebat unde ai invatat romaneste pentru ca faci greseli de ortografie de care s-ar rusina si un copil de clasa a VIII-a, dar te oferi sa faci traduceri. De-a dreptul hilar.
Cinism?! Eu le-as spune adevaruri spuse verde-n ochi, insa ca sa accepti realitatea trebuie tarie de caracter.
CINÍSM ~e f. 1) Atitudine de ignorare ostentativă a moralei şi a convenienţelor sociale general acceptate. 2) înv. Concepţie filozofică, care avea la bază o asemenea atitudine faţă de societate. /<fr. cynisme, latcynismus
Nu e bine sa folosesti cuvinte al caror inteles nu il cunosti.
Imi pare rau, insa chiar ai nevoie de un dictionar explicativ al limbii romane, de o gramatica si de ceva bun-simt; primele doua se gasesc, al treilea insa nu se obtine oricum. Respectul ni se acorda tuturor, depinde de noi daca stim sa il pastram.

Concluzie:
Da, nu sintem " de treaba" in sensul ca nu pupam pe nimeni in partile moi, contrar parerii tale; si da, nu sintem un forum adresat tututor: sloganul nostru este "eLady.ro, pentru altfel de femei".
La noi intra cine vrea, ramine cine poate; adica femeile care stiu ce inseamna masura, bunul-simt, care nu au nevoie de statui pentru ca au oricum coloana vertebrala sa le sustina; femei care stiu ce vor de la viata si care nu isi aroga merite apriori; femei care stiu ce inseamna cei 7 ani de acasa, pentru simplul fapt ca ii au; femei pentru care a fi OM este cel mai frumos compliment; sintem un forum pentru femei.
Dar nu orice fel de femei. Daca nu te simti bine printre noi, ne pare rau, insa nu te putem face sa ne iubesti sau sa ne apreciezi; pur si simplu avem alt sistem de valori. Si atit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mireasa2007
post Mar 10 2007, 03:45 PM
Post #18





Musafir






pentru genti si bijuterii va pot da si eu 2 linkuri de aici reclama1 si reclama2.
Puteti arunca un ochi sa vedeti ca mie mi-au placut

This post has been edited by Maàt: Apr 12 2009, 09:24 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 10 2007, 03:58 PM
Post #19


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cred si eu. Doar siteurile iti apartin, nu ?!
Daca esti interesata de promovarea celor doua siteuri, trimite un mesaj la (IMG:http://i35.photobucket.com/albums/d193/eladyphoto/contactelady.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mireasa2007
post Mar 10 2007, 10:30 PM
Post #20





Musafir






QUOTE(Diana @ Mar 10 2007, 03:58 PM) *
Cred si eu. Doar siteurile iti apartin, nu ?!
Daca esti interesata de promovarea celor doua siteuri, trimite un mesaj la (IMG:http://i35.photobucket.com/albums/d193/eladyphoto/contactelady.jpg) .


Cu toata sinceritatea iti spun ca nu imi apartin, dar le cunosc pe cele carora le apartin si stiu ce munca depun, asa ca nu vreau sa fac reclama gratuita.Doar de curiozitate te poti uita.astept parerea ta.Merci frumos
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:34 AM