IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cele mai bune/proaste metode de agatat
kary_pink
post Nov 10 2006, 04:00 PM
Post #11





Musafir






Tot ultima....am fost miercuri seara la o festa latino,un "blond" se tot invartea in jurul meu si imi arunca binecunoscutele replici "Vai cat esti de simpatica,vai cat esti de frumoasa si cat de INTELIGENTA"...(IL STIAM DE 10 MIN,oare chipul unei femei poate inspira inteligenta si mai ales cantitatea (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/huh.gif) )
M-a cucerit atat de mult ca ultima mea replica catre el a fost "sorry eu iubesc doar femeile si sunt convinsa" si la cat de blond era m-a crezut (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alma
post Nov 11 2006, 09:18 AM
Post #12


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 149
Joined: 9-February 06
From: everywhere
Member No.: 201



chiar ieri am auzit replica: "vai, am ajuns cumva in rai de vad un inger" i-am zis ca nu-i in rai inca, dar daca vrea il pot ajuta sa ajunga... (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Jan 6 2007, 12:18 AM
Post #13


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



eu nu sunt un expert in cuceriri insa prefer sa spun lucrurilor pe nume. nu imi este rusine sa spun cuiva ca imi place. de cele mai multe ori am agatat fete cu replica: "Scuza-ma te rog ca te deranjez, sunt liber vreo doua sau trei ore de la serviciu. m-ar bucura foarte mult daca ai accepta sa mergem impreuna la un suc, nu ai vrea sa imi acorzi si mie putin timp?". si mi-a mers cam de fiecare data (mai ales ca nu ma consider un barbat frumos). dar tot timpul am fost sincer si cred ca si fetele si-au dat seama de asta. in trecut aveam o vorba: "eu nu agat, eu stabilesc relatii durabile"...
acum poate ca este o prostie dar mie mi-a folosit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Jan 20 2007, 04:21 PM
Post #14


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Cea mai proastă manieră de agaţament a fost mima: stătea şi se holba cât mai vizibil cu putinţă, parcă îi vizualizam balele şi alta nu (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) mai bine zicea ceva stupid şi puteam să râd până la loc comanda. Însă holbătura era atât de studiată şi de fals jucată că mi-a produs silă.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 20 2007, 07:31 PM
Post #15





Musafir






Pe mine m-a scos unul din sarite imi venea sa ii dau cu ceva in cap . Eram intr-un club cu inca o prietena...si vine unu la mine,se baga in seama si ma intreaba daca nu mai am si eu vreo cateva prietene ca el e cu mai multi baieti. Pai ce puii mei? Am eu fatza de matroana? De PIMP? (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jan 21 2007, 12:00 AM
Post #16


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



prima zi: ai ochi frumosi.
a doua zi: ce fain arati.
a treia zi: hai iesim si noi la un suc?
a patra zi: florile astea's de la fostul prieten?
a cincea zi: ma ia in brate si ma intreaba daca am prieten. iritata, zic DA. '-si nu ai vrea sa ai 2?'
/:)
mare ti-e caminul, Doamne.. si multi umbla liberi prin el (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Jan 23 2007, 04:01 PM
Post #17


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Meg (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) stai că vine primăvara imediat, se deschide şi grădina. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Oare o fi aşa greu să se apropie simplu, să privească sincer şi decent, să spună: "Bună, sunt X. Sper că îţi place ceaiul de fructe." (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)

Mda, cred că nu se mai fac din ăştia. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Sep 4 2008, 10:39 PM
Post #18





Musafir






Ba daaaaa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Pe al meu l-am agatat eu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Si l-am invitat la o cafea la el acasa. Acum vreo 9 luni. Si n-am mai plecat de atunci.
Mie nu prea mi s-a intamplat sa ma agate cineva. Eu le tai macaroana imediat. ( "scuza-ma.." - "nu te scuz" , "nu te supara"-"ba ma supar" si altele de genul (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 4 2008, 11:02 PM
Post #19


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



ooo l-ai invitat la o cafea la el acasa? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Eu n-am agatat niciodata, de obicei ma agata ei pe mine (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) si daca nu, deh asta e. Ahh de fapt ba da unul, dar mi-a picat prea usor si l-am abandonat apoi. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) In schimb, nu ma mai abandona el.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Sep 4 2008, 11:12 PM
Post #20





Musafir






Da (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Noi initial ne-am cunoscut online, am vorbit pe net, la telefon... dar cand a venit vorba sa ne vedem fata in fata am zis ca ok, ne vedem la el acasa la o cafea. Ca ma gandeam ca ma fac de rusine daca e necioplit sau urat cu spume ( desi la telefon nu parea deloc - necioplit ). Am anuntat vreo 3 prietene ca merg la ora cutare la adresa cutare si sa ma sune in primele 5 minute. Daca era ceva in neregula dispaream din peisaj. Daca nu raspundeam la telefon, iar ar fi stiut ca e ceva in neregula. Spre norocul meu a fost tare bine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:18 PM