IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

137 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXVI, Discutii diverse : Muzica, bautura, barfe, conversatie
Ciresica
post Mar 23 2009, 12:27 PM
Post #31


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



Eu fac un sfert de ora de bicicleta, dar la ciocolata tot scap. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Am facut si eu burtica... (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) Desi nu credeam ca o sa vina asa curand momentul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Mar 23 2009, 12:28 PM
Post #32


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Fugi d-aci, ca nu te cred! Tu esti o scobitoare!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post Mar 23 2009, 12:31 PM
Post #33





Musafir






Doctore ai suparat'o pe Geta, de rusine si suparare ca ai facut'o rusoaica s'a bagat toata la fund (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

(IMG:http://i76.photobucket.com/albums/j6/kary_pink/c069.jpg)

(IMG:http://i76.photobucket.com/albums/j6/kary_pink/c062.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Mar 23 2009, 12:32 PM
Post #34





Musafir






pai si eu sunt o scobitoare, dar acum sunt o scobitoare cu burta (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Mar 23 2009, 12:34 PM
Post #35


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



Crezi sau nu, m-am ingrasat fata de ultima oara cand ne-am vazut cu 11 kile. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Se pierd in inaltime, nu sunt batoza inca, dar burtica se vede. (IMG:style_emoticons/default/sicsic.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Mar 23 2009, 12:36 PM
Post #36


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Angel (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Esti dusa!

Cireaso, imi vine greu sa cred (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Dar daca zici tu...

P.S. fetele, care vreti, care puteti, facem o Mafia?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Mar 23 2009, 12:44 PM
Post #37





Musafir






Eh Szi, acu nu iti imagina ca am o ditamai burta, am si io acolo olecutza asa. In rest arat al drakului de bine, trebuie sa recunosc asta cu toata modestia (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) I'm in love with my own reflection (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Mar 23 2009, 12:46 PM
Post #38


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Pai, stiu mah, de aia am si zis ca esti dusa. Si ai dreptate, mah, arati al dracului de bine. Mai ca imi vine sa imi fac sepuku de invidie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 23 2009, 12:49 PM
Post #39


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



QUOTE(Maàt @ Mar 23 2009, 12:22 AM) *
In Ara mea tropaie hormonii. Are gestatie falsa.. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

QUOTE(pescarush @ Mar 23 2009, 04:30 AM) *
Cum adica, Di? (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Acum aud prima data de asa ceva. Sper sa treceti repede peste asta, ca-mi inchipui ca nu e o bucurie.

Ara a inceput de joi seara sa pimbe jucarelele in gura si sa scinceasca, nu a mincat mai nimic nici joi seara, vineri foarte putin, simbata extrem de putin, ieri am fost la medic si a intepat-o: vitamine, calciu, antispastice si alte chestii ca era destul de deshidratata. Isi rascoleste intr-o veselie culcusurile, noi ii aseza m frumos cearsafurile peste pernele ei si paturicilie, ea le face varza. Si latra afara orice catel vede Isi protejeaza"puii" din capul ei. Iubeste jucarelele, le pupa, le muta, scinceste linga ele...
Bine, si Boni face asta, "cloceste" mingiile... Si Judy a facut-o..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
happyCat
post Mar 23 2009, 01:58 PM
Post #40





Musafir






Hello.

Va salut pe fuga, ca am treaba pe la birou. Ne-am intors de la Praga, a fost tare frig si a nins un pic, aglomeratie mare cu multi turisti si destul de scump, asta din cauza ca lira noastra s-a devalorizat rau. Dar a fost frumos. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) see you later.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

137 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th May 2024 - 10:34 AM