IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Citystella: Jurnalul
Cindy
post Jul 10 2010, 02:54 PM
Post #61


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Deci dupa nume, a gasit-o pe City. Ma gandeam eu exact la asta, caci daca mai foloseste numele asta pe undeva (id de messenger/altceva, porecla, whatever), e foarte usor de identificat. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Eu propun sa nu ne plafonam in subiectul asta si mi-ar placea ca City sa isi continue jurnalul si sa ne mai scrie si altceva. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Jul 10 2010, 05:24 PM
Post #62


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Sunt fericita. L-am intalnit, in sfarsit pe barbatul care ma face fericita prin tot ceea ce face. Nu incearca sa ma impresioneze, nu incearca sa fie cum nu este, pur si simplu e asa cum este el. Iar eu sunt asa cum sunt. El ma place asa cum sunt, iar eu il plac asa cum este.

Calitatile lui fizice sunt frumos imbinate cu calitatile intelectuale.

Cei ce ma cunosc, si eu implicit, credeam ca cel care ma va lua, va fi norocos. Dar iata ca norocoasa sunt eu ca l-am intalnit pe el. Iar el, norocos este ca am sa-l iubesc.

Sunt fericita pentru ca sunt eu, sunt fericita ca ma iubesc pe mine , si, sunt fericita ca sunt iubita de el.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 09:17 AM