IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Cum ai vrea sa fie la nunta ta?, pune-ne cum iti imaginezi propria nunta
Jo-Anna
post Jul 15 2010, 02:46 PM
Post #11


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



okay io m-am gandit la nunta; si singura varianta care mi-a placut e fara nunta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) sa fiu eu si el , atat , nu imi traba familie , mese , muzica , betivi ..that's what i dream about ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 15 2010, 10:34 PM
Post #12


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



... Mai ales betivi! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Jul 15 2010, 10:58 PM
Post #13


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Mie imi plac nuntile, dar cred ca: ca si miri e cumplit de obositor. Ar trebui sa se bucure de acea zi, nu sa bucure pe toti cei care vin, pentru a nu comenta pe margine mai tarziu.

Nunta mea nu mi-o imaginez. Intai sa imi gasesc printul si apoi sa vad daca ma merita pentru toata viata.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor
post Jul 18 2010, 09:45 PM
Post #14


ex Win-Win
*****

Group: Obsedat
Posts: 554
Joined: 16-May 10
From: IASI
Member No.: 8,548



In mod cert acesti doi miri nu si-au inchipuit vreodata ca vor avea asa o nunta... el batut si fortat sa se insoare, ea cu un lesinat, tinut de neamuri.

Momentul in care un barbat isi duce aleasa la altar ar trebuie sa fie unul de fericire si nicidecum de suferinta. Insa in cazul domnului din imaginile alaturate nunta a fost un adevarat calvar.
Este povestea unui barbat din India care nici dupa o relatie de zece ani cu femeia iubita nu se simtea pregatit sa o ia de nevasta.

Satui sa tot astepte ziua in care isi vor vedea fata mireasa, parintii tinerei s-au gandit sa-l "ajute" pe barbat in luarea deciziei.

Acestia i-au spus mai intai ca ar fi cazul sa le ceara mana fiicei lor si cand au vazut ca tanarul tot amana momentul, i-au aplicat o bataie zdravana si l-au dus cu forta la altar.

Si ca situatia sa fie cu atat mai dramatica pentru barbat, intreaga comunitatea a dat o mana de ajutor viitorilor socri.

Asa ca dupa bataie primita, printre lacrimi, mirele a spus "DA", in timp ce mireasa nu-si mai incapea in piele de bucurie. Ramane de vazut daca si dupa noaptea nuntii va fi la fel de fericita.

http://www.liveleak.com/view?i=436_1279397543

This post has been edited by Win-win: Jul 18 2010, 09:51 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Jul 19 2010, 05:07 AM
Post #15


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Asa i-a trebuit, ce tot amana fata. Asa ar merita si alti baieti de pe la noi, care ne duc cu vorba. (IMG:style_emoticons/default/bataita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria19
post Sep 29 2010, 04:13 PM
Post #16





Musafir






Un site care nu e chiar ceea ce scrie acolo dar care nu e rau este:


EDITAT- SPAM LINK.RO "CUM SA TE IMBOGATESTI"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CocaLica
post Oct 11 2014, 01:31 AM
Post #17


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 11-October 14
Member No.: 12,632



La nunta mea cel mai mult imi doresc ca toata lumea sa respecte dress codul si sa vina, mai ales femeile cu rochii elegante de seara!



Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:31 PM