IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Dieta si pastilele de slabit Acai Berry
Diana.
post Oct 16 2012, 05:06 PM
Post #11


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Se gasesc peste tot, eve, toata lumea are mii de adrese. Sa il intrebi pe doctor ce comison primeste de la "adresa". (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catrinel85
post Nov 3 2012, 11:42 PM
Post #12


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 3-November 12
Member No.: 11,493



Buna fetelor! Am incercat se numeau Acai Berry am slabit 6 kilograme in decurs de o luna, cu sport si cu dieta, desigur. Pe mine pot spune ca m-au ajutat, si inainte sa le folosesc faceam sport si eram atenta la ce mancam, dar nu aveam asa rezultate.
Reason for edit: editat scos linkul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Jan 9 2013, 05:32 PM
Post #13


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Io nu cred ..
In primul rand pt ca am facut design pt o firma care vinde african mango si raspberry ketone .. Daca vreti link contactati-ma ( nu pun aiici ca nu sunt platita sa le fac reclama )
Mi-au trimis o cutie de green beans ca sa le fac si video cu before and afther da am zis nu ...
Am facut doar designul si nu m-am complicat cu luatul pastilelor , am citit tot ce includ pastilele astea ..
Nu cred ca exista nimic mai sanatos ca sporul si mancat mai mult verde !

parerea mea
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 9 2013, 05:38 PM
Post #14


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu sint de acord cu tine - insa cind disperarea e mare... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nu mi-am luat, desi ma batea gindul rau de tot! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ionut76
post Jan 26 2013, 10:59 PM
Post #15


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 26-January 13
Member No.: 11,629



Eu am folosit ceva pastile facute din fructe de acai berry. Am slabit intr-o perioada scurta de timp, deoarece dupa ce le luam nu mai aveam pofta de mancare. Parca primeam energie. Pastilele se chemau acaiberry900.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ramona21
post Feb 20 2013, 04:46 PM
Post #16


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 20-February 13
Member No.: 11,668



Si eu am luat suplimentele astea si pot sa spun ca m-au ajutat sa-mi detoxifiez organismul. Eu le-am luat mai mult pt detoxifiere.(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana245
post May 31 2013, 01:36 PM
Post #17


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 2
Joined: 31-May 13
Member No.: 11,863



Acai Berry - editat - spam Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme!
Reason for edit: pentru reclama va rugam sa ne contactati prin linkul de contact
Go to the top of the page
 
+Quote Post
costescu44
post Nov 11 2013, 02:19 PM
Post #18


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 11-November 13
Member No.: 12,203



Astazi am cumparat 2 cutii din suplimentul Thermacuts si sper sa ma ajute sa mai dau jos din kilogramele acumulate. E extrem de frustrant sa faci tot posibilul ca sa slabesti si sa nu ai rezultatele asteptate in urma unor diete sau in urma unor tratamente indelungate cu diverse suplimente. Sper ca astea sa ma ajute!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ramonasas
post Dec 17 2013, 12:02 PM
Post #19


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 17-December 13
Member No.: 12,255



Foarte multe suplimente nu functioneaza, si din cauza asta trebuie sa alegi doar acele suplimente care functioneaza! Pentru asta trebuie sa analizezi cu atentie cum arata sit-ul pe care se comercializeaza produsul asta! Sunt foarte multe sit-uri care vand produse de slabit si au la date de contact doar adrresa de mail! La contact automat trebuie sa fie puse automat numele si adresa firmei!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Floretina
post Jul 22 2014, 12:55 PM
Post #20


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 4
Joined: 22-July 14
Member No.: 12,544



Diana, nu arunca banii pe geam. Am incercat pastilele de slabit Acai Berry. Am slabit in prima faza 2 kg iar dupa aceea nici cu slujbe nu a mai mers. In perioada aceea eram ierbivora in adevaratul sens al cuvantului, iar acele 2 kg, nu stiu daca le-am slabit pt ca mancam numai salata, sau pt ca am luat pastilele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:20 PM