IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

32 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Stiri mondene si barfe la adresa societatii "inalte"
kalua
post Apr 19 2007, 07:54 PM
Post #21





Musafir






Jennifer Aniston a primit un premiu la "Glaad Media Awards" pentru angajamentul ei pentru homosexuali.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 21 2007, 03:03 PM
Post #22





Musafir






bwahahhahaha...cica Iri si Monicutza au decis ca la botezul fetitei lor, aceasta sa nu apara in publica asa...la putzulica goala, ca nu e crestineste, asa ca va purta chilotei cu cristale Swarowsky facuti de nimeni altul decat de Bote (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Dumnezeule mare, cand te gandesti ca asta e doar un preview la ce va urma, bietul copil nevinovat (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 21 2007, 04:02 PM
Post #23





Musafir






QUOTE(angeldust @ Apr 21 2007, 04:03 PM) *
bwahahhahaha...cica Iri si Monicutza au decis ca la botezul fetitei lor, aceasta sa nu apara in publica asa...la putzulica goala, ca nu e crestineste, asa ca va purta chilotei cu cristale Swarowsky facuti de nimeni altul decat de Bote (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Dumnezeule mare, cand te gandesti ca asta e doar un preview la ce va urma, bietul copil nevinovat (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)


(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)

fetita la cateva saptamani avea si ochelari de soare (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 22 2007, 05:21 PM
Post #24





Musafir






L-am vazut la tv-ul romanesc pe Mihai Traistariu, au dat si o scurta retrospectiva cu el. Are o voce extraordinara baiatul, dar se imbraca saracul de zici ca a avut 2 minute sa-si aleaga ceva de la Crucea Rosie. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Oare de ce nu plateste un om care sa-i aleaga cateva outfituri pentru cand iese in lume? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Apr 22 2007, 05:25 PM
Post #25





Musafir






Da..baiatul are voce dar e jale la capitolul imbracaminte. Stiu ca s-a exprimat o data intr-un interviu ca lui ii plac chestiile impopotanate...cu multe imprimeuri si chestii metalice ..ihhhh Deh...se simte omul bine in ele...nu cel care-l priveste.
Acum are multi bani si si-ar putea permite un stylist, ca are nevoie clara.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 22 2007, 05:34 PM
Post #26





Musafir






Pai sa poarte impopotonate (nah, el e artist si are voie), dar sa se potriveasca ce-si pune pe el. Avea un tricou impopotonat, sacouas cu manecile suflecate, cum ii place lui (daca ar fi sacoul un pic mai stramt si si l-ar sufleca mai mult, ar fi ok. Pe de alta parte nu stiu cat ii sunt de musculoase bratele si cam este nevoie de asa ceva la stilul asta). Cei mai comici erau blugii, decolorati si o forma nereusita de baggy. (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Daca-si punea o pereche de blugi mai stramtuti indigo pe el, era baiat-baiat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 23 2007, 12:20 AM
Post #27





Musafir






Eu una nu ii suport vocea de pitzigoi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ma iau cu mainile de cap cand il aud
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 24 2007, 10:42 PM
Post #28





Musafir






Cica Milla Jovovich e insarcinata, viitorul tata este prietenul ei de patru ani regizorul Paul W.S. Anderson.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 1 2007, 03:45 PM
Post #29





Musafir






Anastacia s-a maritat! In Mexico l-a luat de sot pe bodyguardul ei Wayne Newton (39) geheiratet. Nu au fost cununati de un preot, ci de un saman.
(IMG:http://www2.bunte.t-online.de/c/10/88/95/78/10889578,tid=d.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post May 1 2007, 04:08 PM
Post #30





Musafir






Tom Cruise i a spus sotiei sa mai reduca din cheltuieli, i a pus restrictie pe card pe motiv ca nevasta lui sa nu ajunga dependenta de shoping "eu ii vreau binele nu e vb de bani" bla bla bla (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

32 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:07 AM