IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V  « < 11 12 13 14 >  
Reply to this topicStart new topic
> Propuneri pentru subforumuri, subiecte de discutie, Intrebari, info legate de banari si avertizari
Diana.
post Jul 13 2007, 12:51 PM
Post #121


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu, nu se poate. Pentru simplul motiv ca e deranjant ca fiecare sa isi deschida cite un topic cu numele lui, indiferent ce ar insemna nickul pe care l-a ales.
Ma apuc si eu sa imi fac topic "maat" si tot asa. Plus ca nu stiu pe cine ar interesa asa ceva. Si te rog sa ma crezi pe cuvint de onoare ca stiu ce inseamna "vesperal".
Nu facem concurs de numar de postari, un mesaj se scrie cind ai ceva de spus, nu ca sa facem contabilizari.
O sa te rog foarte mult sa nu dai mesajelor mele alte sensuri.
Stiu ca ai obiceiul de a posta mesaje flame, dar la noi nu se accepta asa ceva. Daca ti-a trecut macar prin cap sa faci flame si trolling aici, te rog, abtine-te. Nu avem nici o problema sa taiem de la radacina asa ceva. Dimpotriva.

Discutia asta nu ar trebui sa aibe loc nicunde.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vesperala
post Jul 13 2007, 01:07 PM
Post #122





Musafir






nu puteam fii sigură că ştiţi sensul , există şi oameni care nu îl cunosc... eu tocmai asta vroiam., anume să nu credeţi că vreau numele meu în titlu...mă interesa tema....


cât despre ceea ce crezi că ştii... păcat... se pleacă instantaneu de la prezumţia de vinovăţie... merci oricum...poţi şterge contul... pur şi simplu căutam un loc unde să stau... e ok...nu va fi acesta. poate va fi un loc unde nu trebuie să renunţ la avatar...semnătură ...fotografii şi toate cele şi pe urmă să mi se spună că tot eu postez flame...

nu mă interesează numărul de postări...contaminat sună a ciumat...îmi doream să am scris Miradoniz sub avatar şi vroiam doar să ştiu dacă va fi vreodată posibil...dar şi-a pierdut sensul întrebarea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 13 2007, 01:23 PM
Post #123


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Draga mea, sint extrem de putine forumuri unde se accepta asa ceva. Adica fiecare sa faca ce vrea, fara sa se gindeasca la cum se reflecta actiunile lui asupra celorlalti.
O simpla cautare pe google da in flame-urile tale, nu e nevoie de nimic in plus. Nu e invinovatire, ci o simpla constatare.

Un forum e o comunitate virtuala unde te integrezi prin respectarea regulilor.
Nu iti plac regulile, asta e, schimbi forumul.
Regulile nu se schimba aici, veste proasta.
Da, e naspa la noi. Sintem naspa tare. Pentru ca sintem de parere ca libertatea fiecaruia tine fix pina acolo unde actiunile noastre incep sa ii deranjeze pe ceilalti.
Succes in cautari.
Contul vesperala se suspenda la cererea expresa a proprietarei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Aug 10 2007, 07:08 PM
Post #124


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Se poate pune poll la bloguri?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 10 2007, 07:34 PM
Post #125


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Daca nu exista posibilitatea la postare, inseamna ca nu exista.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
post Sep 13 2007, 01:01 PM
Post #126





Musafir






Bună dragele mele!
Mărturisesc că nu intenţionez să ţin nicio cură de slăbire.
Am intervenit din cauza unei nelămuriri.

Regimul Montigniac se poate ţine şi se pot da şi reţete, unele chiar intenţionam să le listez pentru vecina.
Dar am vrut să fac o diferenţă cu un alt regim, să îi listez vecinei şi de aici.
Am accesat aici şi nu pot lua link-ul, ba constat că acest regim de slăbire este banat.
De ce acest regim de slăbit este interzis?
Lumea poate opta, nu?

(IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

Mulţumesc anticipat pentru răspuns!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 13 2007, 01:40 PM
Post #127


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Care regim este banat, bre? Si cum naiba se poate bana un regim, ca io nu inteleg...
Pune, te rog, aici, likul catre "regimul banat" sa ma edific si eu.
A, nu cumva un user care a venit sa isi faca reclama si sa gaseasca clienti pentru produsele lui a fost banat? Ca asta e cu totul altceva.
Daca te referi la domnul acela cu slabitul de 13 kile intr-o luna, eu te sfatuiesc sa te gindesti mai intii la cit de periculos este sa slabesti 13 kilograme intr-o luna. Cu medicamente care iti fac sanatatea bucati, dar umplu buzunarele persoanelor ca el, care aleg sa faca (IMG:style_emoticons/default/diespam.gif) ca cica e reclama de-a moaca; crezi ca aluia ii pasa ca o fata sau alta se imbolnavesc? Il doare undeva ca una, doua, zece persoane vor suferi?
Nu, draga mea. Ii pasa doar de citi bani ii intra lui in buzunar!
Nu trebuie sa ai studii de specialitate ca sa intelegi cit de periculos este.
Iar in al doilea rind, cit oi trai eu, aici nu o sa se faca NICIODATA reclama unor produse care pot pune sanatatea oamenilor in pericol. Indiferent ca e vorba de useri care fac (IMG:style_emoticons/default/diespam.gif) sau useri care ar dori sa plateasca pentru asta.
Sint caruta de siteuri care promoveaza tot felul de diete aiuristice fara sa aiba un disclaimer ca regimurile astea dupa ureche sint periculoase.
O simpla cautare pe google te va edifica. Nu te opreste nimeni sa folosesti motoarele de cautare.
Insa aici, pe acest forum pentru femei sau pe site-ul eLady nu ai sa gasesti insa niciodata apologia unor astfel de diete fara o nota de atentionare.
Sper ca m-am facut pe deplin inteleasa.

LATER Edit:posturile irelevante din 27nianuarie 2008 au fost sterse.


This post has been edited by Maŕt: Jan 27 2008, 06:11 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucretia
post Jul 26 2008, 11:10 PM
Post #128


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 65
Joined: 26-July 08
From: Bucuresti
Member No.: 4,337




As putea deschide un nou topic care sa se numeasca " Cine suntem noi? " si unde toata lumea noua, sau mai bine spus... toti cei care doresc, sa faca o mica prezentare a propriei persoane?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 26 2008, 11:11 PM
Post #129


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu e nici o problema, insa nu stiu la ce subforum s-ar potrivi mai bine... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucretia
post Jul 26 2008, 11:13 PM
Post #130


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 65
Joined: 26-July 08
From: Bucuresti
Member No.: 4,337




M-am gandit sa postez la " Informatii generale despre eLady "
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Pages V  « < 11 12 13 14 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 8th May 2024 - 07:24 PM