IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> De ce ador sa fiu femeie...
rozy
post Jan 17 2008, 12:11 PM
Post #11





Musafir






pt ca in caz de divort...femeia ramane cu copilul,casa si primeste si pensie (IMG:style_emoticons/default/pistolar.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jan 17 2008, 12:19 PM
Post #12





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) pentru ca o femeie singura poate adopta aproape fara probleme un copil
in timp ce un barbat singur... mai greu (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

ah, si pentru fuste, camasute, decolteuri, tocuri, rochite.. chiar si cand imi vin clientii (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
si pt ca nimeni nu crede ca la un metru' jumate ai mei pot fi atat de dura uneori (fizicul nu prea ma ajuta) si ma trezesc mereu ca-i sochez pe cei din jur cand imi iau aeru' de blonda si debitez chestii importante.
nah, sunt si dezavantaje -dar per total nu-s nefericita ca-s femeie, da' nici daca eram barbat nu as fi fost (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jan 19 2008, 12:36 AM
Post #13


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



angel, o sa ti ridic o statuie. :> you rock!
mie-mi convine sa fiu femeie.. pentru ca mi se indeplinesc toate dorintele. daca as fi fost baiat, prietenul meu trebuia sa fie gay (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . si parintii mei n-ar fi avut o fata, deci nu aveam motz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Jan 23 2008, 02:47 AM
Post #14





Musafir






nici o clipa nu mi-as fi dorit sa fiu barbat. ei sunt privati de multe din bucuriile vietii unei femei. chiar si experienta maternitatii. ei nu o vor putea simti niciodat, nu vor stii ce este acea legatura speciala creata intre pui si mama.
ador sa merg la o intalnire intre femei, la un restaurant numai cu femei, la un shopping, la o maimutareala prin cabinele de proba, pe care numai noi, femeile ne-o putem "permite".
ador sa mi se faca complimente: "Oh, n-as fi spus ca ai asa copii mari! De fapt, nici nu m-as fi gandit ca ai copii!", "Ce bine arati azi!" etc.
imi place sa cumpar lucruri care se dovedesc inutile in momentul in care ajung acasa (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) , doar sunt femeie, nu-i asa?
imi place sa redevin copil, sa ma joc si sa rad cu copiii mei si nu numai.
si lista continua...

This post has been edited by pescarush: Jan 23 2008, 02:48 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th September 2024 - 03:11 AM