IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Aniversari... de nunta
laryysa
post Jan 5 2006, 03:12 PM
Post #11


niciodata sa nu spui niciodata
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,545
Joined: 12-December 05
From: Romania
Member No.: 93



    :P  Noi o sa facem pe 20 mai 2007 nunta de nylon  :P :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 5 2006, 03:25 PM
Post #12


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
    :P  Noi o sa facem pe 20 mai 2007 nunta de nylon  :P :P


esti sigura, mah?
te pupicesc  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jan 27 2008, 01:53 PM
Post #13


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Nunta de zinc (cu acte)-16 august
Nunta de trandafir(fara acte)-14 februarie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 27 2008, 02:21 PM
Post #14


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(Meg @ Dec 25 2005, 06:32 PM) *
cre'ca nunta de stejar e in plus acolo  ???
cine ajunge la 80 de ani..  (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) (de suferinta) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)


Meg (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krikstian
post Mar 23 2008, 12:26 PM
Post #15





Musafir






e interesanta faza cu nunta cu stejar, chiar daca s-ar face in Romania un sondaj sunt sa zicem o suta de familii care au atins si asta nunta...,,copaceasca,,?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aby
post Aug 23 2009, 03:52 PM
Post #16


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 96
Joined: 10-June 07
From: cluj
Member No.: 1,774



Buna as avea si eu nevoie de niste idei.In 15 septembrie parintii mei fac nunta de argint si asa cum se stie copiii trebuie sa pregateasca ceva surpriza.Ma gandeam la un tort si deasupra sa pun o poza de-a lor de cand erau miri,apoi ar mai fi o idee sa le fac rezervare la un restaurant si sa le platesc meniul...chiar ma gandeam sa le pregatesc ceva acasa,dar data de 15 pica marti si nu prea stiu cine imi va veni acasa fiindca lumea mai merge la lucru a doua zi.Chiar nu stiu ce as putea face...si bine sa nu fie prea scump,mai ales ca nici nu lucrez.Aveti voi ceva idei? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Aug 23 2009, 06:00 PM
Post #17


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



O varianta putin costisitoare ar fi sa faceti un montaj foto cu momentele cele mai reprezentative din acesti 25 de ani, si sa pregatiti si sa luati masa in "familie", sa depanati amintiri. Aici, neaparat sa adaugati si buchetul de flori pentru mama. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

PS: Parintii mei la nunta de argint si-au reinnoit juramintele in biserica. In cazul in care dispuneti de suma suficienta sau aveti vreun prieten care e preot ati putea incerca si varianta asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aby
post Aug 25 2009, 04:14 PM
Post #18


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 96
Joined: 10-June 07
From: cluj
Member No.: 1,774



Mersi Fanny (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) ...imi placea si ideea cu biserica dar problema este timpul...cam pe la 6 ,6 si ceva vor fi amandoi acasa...In legatura cu tortul mi-a mai venit o idee.Ai mei s-au cunoscut la patinoar si ma gandeam sa le fac deasupra tortului un patinoar si un el si o ea care patineaza...dar cand m-am dus la cofetarie a inceput sa rada tipa....ca cica ea nu a mai auzit asa ceva...Bine atunci raman la tortul cu poza...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Aug 25 2009, 04:24 PM
Post #19


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Pe tort poti pune poza cu ei doi si cred ca se vor bucura foarte mult de gest (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Multi ani fericiti inainte parintilor tai!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 25 2009, 07:31 PM
Post #20


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Moaama, ce ma enerveaza felul asta de oameni!
Cind era sa schimb mobila in casa ala de vorbisem prima data pentru mobila de bucatarie mi-a spus ca am gusturi de Craiovita (aka cartier marginas din Craiova) cind i-am spus ca vreau culoare deschisa pentru bucatarie, ca nu o pot face neagra cum imi sugerase el, ca o sa para bucataria si mai mica. Iar unui dulap ii spunea "dressing" , ca " e in trend". Pai, mai, burta-verde, sint banii mei, daca vreau imi pun inimioare mov si verzi, ce te freaca grija ? Si-apoi nu pot pune mobila de ciocli in bucatarie cum ai vazut tu prin telenovele, ca nu e pe gustul meu, capisci?!
... Va dati seama cum am dat cu el de pamint, nu?! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Si daca ea nu a auzit ca e tuta, ce? Sint parintii tai si banii tai si faci ce vrea muschiul tau! Plus ca nu il facea degeaba ci primea bani pe tort. Ideea cu tortul-patinoar si cu ei doi este foarte faina si originala si nu ar trebui sa renunti la ea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5th May 2024 - 10:53 PM