IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cresterea in inaltime, Mai este posibil dupa o anumita varsta?
splendora
post May 4 2008, 08:50 PM
Post #41


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 325
Joined: 2-May 07
Member No.: 1,565



Pai si eu am zis ca am auzit de treaba asta, nu am dat cu paru'. In orice caz, nu am cunosct pe nimeni care sa fi crescut dupa 25 de ani... Si treaba asta am auzit-o de la o doctorita... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post May 4 2008, 10:42 PM
Post #42


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



eu am 1.60 amarati dar nu ma simt deloc aiurea, ba din contra (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) imi place sa ma ridic pe varfuri daca vreau sa pup pe cineva (IMG:style_emoticons/default/dance.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 4 2008, 11:19 PM
Post #43





Musafir






Eu la 1.69 (minunata cifra, stiu (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ) ma simt chiar ok. Parintii mei sunt destul de scunzi : mama 1.63...tata 1.72, dar bunicul din partea lu mama era f inalt. Mie imi pare bine ca nu sunt mai inalta, ca apoi trebuia sa imi gasesc mascul f inalt si pe cuvant de onoare ca niciodata nu mi-au placut palugile, mai mereu m-au atras barbatii asa intre 1.70 si 1.80 (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Piticaniile (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post May 4 2008, 11:41 PM
Post #44


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ce m-am distrat la topicul asta.
sint fete pe care cumva mi le inchipui inalte si altele mignone si ce sa vezi? ca unele mignone din inchipuirea mea sint de fapt inaltute bine.

anjelu si eu am 169cm (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) dar omul meu are 187 asa ca pot sa port tocuri cat de inalte suport.

am avut la un moment dat un prieten (de-o vara (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) care tot pe la 169cm se invartea si incepusem sa merg un pic cocosata (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) doar sa para el mai inalt (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) asa ca m-am lecuit, prefer sa ridic privirea cand ma uit la El.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post May 4 2008, 11:44 PM
Post #45


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



me loves prajinile (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
chiar nu as putea sa ies cu unu care e la fel de inalt sau cu cativa cm mai mare decat mine. poate sunt superficiala, dar m-as simti de parca as merge cu un maimutoi dupa mine :|
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sisi
post May 7 2008, 05:20 PM
Post #46





Musafir






eu am 1,75 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) port tocuri in general fiindca imi plac picioarele interminabile (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) eu mi-as dori sa mai cresc vreo 5 cm macar (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marioana
post May 9 2008, 07:27 AM
Post #47


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 126
Joined: 17-January 08
From: Timisoara
Member No.: 3,059



Eu am 1.53 si sora-mea 1.72. Prietenul meu are 1.90 si tot face misto ca iese cu o pitica (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) . Sincer mie imi place sa fiu mica, singurul lucru naspa e ca picioarele intr-adevar arata mult mai bine daca sunt lungi, ceea ce e cam greu la inaltimea mea (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) . La mine e genetic ( sora tatalui meu are 1.56 iar mama lui 1.58) dar probabil daca as fi facut ceva sport de alungire (inot, baschet, volei) as mai fi crescut si eu ceva mai mult...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotte
post May 9 2008, 09:18 AM
Post #48


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 817
Joined: 7-May 06
From: Ro Mania
Member No.: 324



Eu am 1.68.
Nu-mi plac piticii!Ma uit de la 1.82 in sus.Momentan, il admir pe unul de 1.85 (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post May 11 2008, 02:55 AM
Post #49


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Pe mine cel mai mult ma enerveaza, dincolo de aspectul estetic, ca la 1.63 ai mei si chipul copilaros si privirea zglobie, nu am deloc credibilitate. :| Cine ma vede fara tocuri si daca se intampla sa mai fiu si nearanjata, imi da 15-16 ani. Lucrul asta mi s-a intamplat recent si la sala (ma duc rar, dar acolo intrunesc aspectele anterior mentionate), un tip m-a intrebat daca sunt majora sau cand urmeaza sa implinesc 18 ani.. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Si cand trebuie sa sustin ceva sau incerc sa imi impun punctul de vedere, la care tin foarte mult, ma enerveaza sa nu am credibilitate! Sa fiu tratata ca o copila sau ca pe cineva care habar nu are ce spune..pt ca nu e cazul.
Nu mai spun ca atunci cand port tocuri si sunt aranjata, situatia se schimba total! Ma enerveaza chestiile astea si ca tot timpul ma lovesc de astfel de aparente! (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif)

This post has been edited by sweet_girl: May 11 2008, 02:59 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
happyCat
post May 22 2008, 01:40 PM
Post #50





Musafir






Sweet, eu zic ca esti bine la 1,63. Nu esti scunda deloc, esti numa' bine. Nu iti face probleme ca oamenii te cred o copila, asta o sa fie un avantaj dupa ce treci de 30 de ani.
Eu am 1,68, ma simt bine in pielea mea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 08:27 AM