IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> Jucariile sexuale
Clearmoon
post Apr 19 2012, 01:57 PM
Post #21


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 19-April 12
Member No.: 11,162



QUOTE(Mireille32 @ Mar 23 2012, 02:02 PM) *
Sigur ca da, am folosit si voi folosi in continuoare jucarii sexuale. Se pare ca in Anglia un studiu recent a demonstrat ca utilizarea jucariilor sexuale pentru condimentarea vietii sexuale a redus rata divorturilor. Pacat insa ca noi romanii nu intelegem cat de important este jocul in doi. Recomand site-ul SPAM pentru astfel de produse (nu am nici o legatura cu ei, sunt doar un client care a fost multumit de serviciile lor si care a patit-o de la alte site-uri online). Nu stiu de ce ne ascundam atata dupa perdea, jucariile sunt foarte interesante si iti aduc un plus de calitate in relatia sexuala.


Haha..englezii si studiile lor. Mireiile ce sex shop recomanzi exact. As vrea sa stiu de Erogen ce-mi poti spune ca am auzit lucruri bune. Si cam cu ce jucarii ai inceput tu? Eu am cumparat o singura data un lubrifiant dar sotul meu mi-a zis ca doar anumite lubrifiante sunt bune, de exemplu sa nu se utilizeze cele cu arome ca pot favoriza candidoza. gata, ma pun pe studiu ca doar placerea vine studiind:)).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 19 2012, 02:12 PM
Post #22


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Clearmoon, sincer, nu e plictisitor sa iti faci tispe conturi pentru spam? Daca doriti promovare, rezolvam. Contra cost.

Pentru ca acest topic atrage NUMAI SPAMMERI, se inchide definitiv si merge la arhiva.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:44 PM