IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Vopsea de par kaki inchis
greengrin
post May 31 2008, 05:15 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 31-May 08
Member No.: 3,980



Vreau sa imi vopsesc parul cu vopsea permanenta dar in niste culori mai neobisnuite: kaki inchis sau gri inchis in cel mai rau caz. Aveti cumva idee cum sau unde pot realiza nebunia asta? Sunt din Bucuresti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post May 31 2008, 06:37 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Green, eu zic ca poti sa incerci la saloane!
Eu m-am facut si acasa kaki (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) dar nu inchis (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post May 31 2008, 10:03 PM
Post #3





Musafir






daca esti blonda acum , poti sa te faci verde cu albastru de metil de la farmacie, daca vrei verde inchis merge daca esti un blond aluna acum si apoi adaugi albastru in ultima apa de clatire.

gri inchis e greu de facut dar mai ales de pastrat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Jun 22 2008, 11:22 PM
Post #4


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



Ai rabdare ca o sa primesti gri de la mama natura (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 23 2008, 12:02 AM
Post #5


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Janis, tu cind postezi faci efortul de a casca ochii la data creerii topicului?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Jun 23 2008, 12:28 AM
Post #6


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



Nu stiam ca daca topicul exista nu pot sa-mi scriu parerea...De ce nu se inchide atunci?! Sorry, nu stiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 23 2008, 12:39 AM
Post #7


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu ai expus nici o parere. Nici un sfat. Ai postat de dragul postarii. Sa stii ca aici nu numarul raspunsurilor este important, ci calitatea lor.
Daca nu ai nimic important de spus si on=topic, mai bine te abtii.

Din regulamentul forumului pe care te invitam sa il citesti:
4. Mesajele formate numai din zimbareti sau in care sint 2-3 cuvinte urmate de nenumarati zimbareti sint interzise si vor fi sterse.
Zimbaretii au rolul de a face comunicarea mai "colorata", nu de a inlocui cuvintele.

5. Va rugam sa ramineti "pe subiect". De aceea exista subiecte de discutie. Ca fiecare sa gaseasca repede subiectul care i se pare interesant si sa se poata discuta civilizat pe o anumita tema.
Mesajele off topic vor fi sterse. Folositi cu incredere PM-urile.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Jun 23 2008, 12:54 AM
Post #8


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



Nu a fost singurul topic vechi in care am scris. Nu stiam ca nu se pot redeschide. Dupa cum ai observat NU postez de dragul postarii, daca citesti ce am postat pana acum. Cred ca a fost prima sau a doua oara cand am postat pentru ca am avut un comentariu, si nu ceva until de spus. Si sunt foarte multi care comenteaza in cateva cuvinte, si incalca astfel regulamentul, si nu le spune nimeni nimic. Infine, am inteles, am fost atentionata, data viitoare o sa ma grija ce si cum postez. Dar as preciza ca totusi nu ar trebui sa fii asa de dura, puteai sa-mi spui si frumos, sa ma uit la data, data viitoare, si sa nu deschid topicuri inutile. Cred ca avea acelasi efect, si poate nu mi-ar fi picat asa de prost, ami ales ca nu a fost vorba de nu stiu ce greseala imensa...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 23 2008, 12:46 PM
Post #9


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



29. Comentariile si raspunsurile impertinente adresate moderatorilor in urma mesajelor de atentionare si avertizare, duc de la marirea nivelului de avertizare (de la + 50%), la suspendarea contului si chiar banarea definitiva.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 05:43 AM