IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cum va impacati cu "ciudateniile" partenerului?
angeldust
post Apr 2 2009, 10:08 AM
Post #21





Musafir






Ehhh teoria ca teoria dar practica ne omoara (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Citisem si io prin carti ca asa trebuie sa ceri direct ce vrei si mereu sa le spui negru pe alb cum sta treaba. Si ghici ce am obtinut? Reprosuri ca eu numai cer cer cer si nu dau nimic in schimb, ca incerc sa il constrang sa faca numai ce vreau eu , ca incerc sa ii planific viata, ca plm (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Deci probabil o exista o arta si pentru cerutul asta, ori nu am inteles eu prea bine cum sta treaba (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 2 2009, 10:13 AM
Post #22


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu nu cer pe fata, spun: imi doresc sa am candva X lucru sau sa ajung in X loc si leg vrutul asta de ceva de moment, ca sa nu para ca cer. Si merge! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Apr 2 2009, 01:47 PM
Post #23


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(Pink Lemonade @ Apr 2 2009, 05:20 AM) *
Ai dreptate, ei vor concret.
N-o sa uit un amic care calcase in strachini un pic fata de iubita lui. I-am spus sa mearga sa vorbeasca despre ei dar sa nu se duca asa cu mana goala ci cu o atentie. Ghiciti ce a intrebat: Dar daca nu vrea o atentie? Ca nu a cerut! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Am crezut ca mor de ras. Al meu in schimb e foarte atent si apreciez asta. Adica are o bila alba. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) S-a dus el singur singurel la standul M.A.C. sa intrebe de o trusa completa de pensule cand de fapt eu spusesem ca imi doresc beauty case-ul candva. Dar na, el n-a inteles...

Ce dragut! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Parca mi-l si imaginez 'beat' printre multitudinea de farduri si culori, cautand frenetic cu privirea beauty case-ul...(IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Apr 2 2009, 08:08 PM
Post #24


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



tre' sa le ceri ceva concret pe dracu' (IMG:style_emoticons/default/evilmad.gif) nici cand li se spune negru pe alb nu pricep, sau nu vor sa priceapa si se fofileaza. one day o sa vin aici sa va povestesc de noua mea iubita, ca o sa ajung sa ma reprofilez naibii cu specimenele astea called men :|
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sheba
post Jun 23 2009, 12:32 PM
Post #25


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 11-June 09
Member No.: 6,662



rosul unghiilor (IMG:style_emoticons/default/UP202.gif) , cateodata indiferenta uriasa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jun 30 2009, 04:49 PM
Post #26


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Ok! hai sa va intreb!
Nu stiu daca e chiar o ciudatenie sau o problema grava (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Cum v-ati impaca cu ideea ca partenerul dumneavoastra are o problema de genul..."Daca ma lasi si pe mine ca pe ala dinaintea mea?"
Fara sa fi primit nici un motiv sa se gandeasca, ca s-ar intampla asa? (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jun 30 2009, 05:53 PM
Post #27


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Teoria conspiratiei! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) E bolnav, Albi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jun 30 2009, 06:01 PM
Post #28


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Asa am zis si io (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Jun 30 2009, 06:07 PM
Post #29


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Fara suparare, dar e o prostie. Relatiile pot sa mearga sau nu, pot sa se sfarseasca dupa o luna, 4 ani sau 30 de ani. Oamenii se mai schimba, lucrurile se schimba. E posibil ca tu sa il lasi pe el sau el sa te lase pe tine, dar asta nu e un motiv sa nu mai incerci pur si simplu. Daca ar fi asa nu ar trebui sa mai avem vreo relatie vreodata de frica sa nu fim parasiti. (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Jul 1 2009, 08:50 AM
Post #30


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Albi, asta e ca faza cu "drobul de sare". Baiatul tau trebuie sa invete ca in viata poti sa si pierzi, insa daca nu risti, sigur nu castigi! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th September 2024 - 04:15 AM