IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  « < 8 9 10  
Reply to this topicStart new topic
> Iubitule, te-am inselat!, Sinceritate la extrem; spui sau nu?
Sondaj despre inselat
You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Total Votes: 85
Guests cannot vote 
Philia
post Jun 4 2007, 07:52 PM
Post #91


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



pentru ca ei sunt orgoliosi si majoritatea se considera de neinlocuit....
noroc ca mai exista si exceptii ;-)
care trebuiesc cautate bine (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela_butterfly
post Aug 23 2009, 04:03 AM
Post #92


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 7
Joined: 5-August 09
Member No.: 6,943



Prietenul meu ma banuieste ca l-am inselat. Ce-i drept, m-am intalnit cu un alt baiat, dar doar la un suc. Nu ne-am sarutat si nu s-a intamplat nimic serios. Mi-a spus, sa plec, sa-l las, ca mai sunt multe fete ca mine. Mi-a mai spus ca nu am inima. Nu pot sa spun ca sunt indiferenta fata de baiat, chiar tin putin la el, dar m-a derutat purtarea lui, dat fiind ca suntem impreuna de 3 luni. Voi ce ati face in locul meu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Aug 25 2009, 08:36 AM
Post #93


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



As pune la cale o intalnire in trei, in care poti demonstra ca nu ai facut nimic "necurat" cu celalalt. La sfarsitul intalnirii i-as da eu papucii pentru ca nu m-a crezut si pentru ca m-a alungat de langa el facandu-ma sa ma simt vinovata pentru ceva ce nu am facut.
Dar asta vrei? Esti sigura pe sentimentele tale?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flavius
post Feb 3 2010, 10:52 AM
Post #94


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 10
Joined: 2-February 10
Member No.: 7,901



Categoric Da! Este simplu, puneti-va voi in aceasi situatie, ce ati prefera? Cica ignorance is bliss...hmm chiar asa sa fie?. Cu toate ca sunt sanse mari sa destrami relatia trebuie sa iti asumi responsabilitatea pentru actiunile tale, pt ca, totusi, sunt ale tale . Nu mai putem sa dam vina pe Dionis, Bachus sau pe mai mioriticul "necuratu", nici macar pe "lipsa de ratiune" sau "am fost dusa de val", nu mai tine vrajeala. Minciunea se realizeaza si prin omisiunea adevarului, deci cand ascunzi ceva tot minciuna se numeste. Dar plecand de la premisa: "toata lumea minte!", noi de ce nu am face lafel? Do what you want I say, dar revenind de unde am plecat, gandivi-va totusi asa: daca ar fi invers voi ce ati prefera?

PS - Scuzele de rigoare din nou pt incalcarea regulilor gramaticale si incoerentei in exprimare, sunt semianalfabet,stiu; don't judge, mesajul transmis ii important I say (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Bine pa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post Feb 18 2010, 11:56 AM
Post #95


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



SINCER?Sunt barbat si spun cu mana pe inima ca n-am inselat niciodata desi ocazii ar fi fost,totusi cand iubesc pe cineva ma daruiesc in totalitate,respect pe cel de langa mine,daca nu merege ceva incercam in doi sa rezolvam,obligatoriu in doi,daca as calca stramb in primul rand nu m-as respecta pe mine ca persoana deci din punctul meu de vedere pot fi ipoteze dar nu si concluzii...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  « < 8 9 10
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th June 2024 - 03:24 PM