IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Sri Lanka, din ciclul "Am fost, am vazut, va povestesc"
kalua
post Jun 18 2007, 10:06 PM
Post #11





Musafir






Nah, fiecare cu ce-l doare. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Noi n-am reusit sa ne cumparam nici un apartartament macar, pretul unuia in München si imprejurimi cu 3 camere si mai de Doamne-ajuta incepe pe la 250000 si n-am vrut sa ne facem sclavii lui si sa nu ne mai permitem nimic in rest. Altii nu-s interesati in a vedea locuri noi si sunt mult mai satisfacuti daca stiu ca le apartin peretii. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Nu cred ca exista un "asa-i mai bine". Si o casa a mea nu m-ar deranja deloc (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) daca mi-as putea mentine standardul de viata actual.

Am uitat sa va spun ca-n Sri Lanka e razboi acum, tamilii impotriva guvernului. Mai o bomba aici, niste executari dincolo. In orice caz tamilii nu ataca turisti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Jun 22 2007, 10:34 PM
Post #12


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Kari f f faina experienta ta.
Vazand pozele m-am gandit si eu ca nu sunt prea mari diferente intre pozele din India si cele din Sri-Lanka dar ai confirmat si tu asta. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 05:26 PM