IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Secrete "rusinoase" - obiceiuri si chestii personale neobisnuite
Diana.
post Nov 4 2011, 12:47 AM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Topicul este despre exact ce spune titlul: "secrete rusionoase" de genul: sforai, trag plapuma peste mine, dau din picioare in somn, imi place sa maninc ceapa cu gem, samd.
Incep eu: dorm cu un ursulet de plus in brate. Na, am zis-o. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valentina30
post Nov 4 2011, 10:46 AM
Post #2


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 716
Joined: 5-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,899



Wow Diana, dar asta nu e rusinos deloc! E chiar dragut sau amuzant. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Sa fiu sicera si eu dormeam cu cate-o jucarie de plus in brate, inainte sa ma casatoresc... Acush, am un "urs" prea mare in pat, ca sa mai aiba loc si altii plusati. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Referitor la mancare, inainte sa ma apuc de regimul acesta alimentar, aveam o meteahna ciudata. Mancam dulceata si imediat dupa aceea mi se facea pofta de castraveti acri si cascaval. Asa ca, dupa felia de paine cu dulceata, urma invariabil una cu cascaval si castraveti acri sau alte muraturi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prajiturapufoasa...
post Nov 19 2012, 01:00 PM
Post #3


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 82
Joined: 13-November 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,509



facandu-mi genele cu rimel, daca se formeaza vreo incarcare intr-un loc le desfac cu un bold. (IMG:style_emoticons/default/artist.gif) (IMG:style_emoticons/default/omg.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 20 2012, 09:27 AM
Post #4


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Ai grija cu boldul ala! (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Nu mai bine iti iei un pieptan mic, special pentru gene?

Eu nu pot sa dorm la perete (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Zici ca nu am aer (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prajiturapufoasa...
post Nov 20 2012, 01:30 PM
Post #5


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 82
Joined: 13-November 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,509



nici mie nu imi place sa dorm la perete, tot asa, e prea inghesuit. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
off topic: prima data in semnatura ta, cris, am citit "...ca balele curg garla". (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/UP202.gif) by the way, aveti niste "zambareti" geniali (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

This post has been edited by prajiturapufoasacumandarine: Nov 20 2012, 01:39 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 20 2012, 02:04 PM
Post #6


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



off topic: Balele curg girla numai de la boxerita mea! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Ma bucur ca iti plac zimbaretii (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)



A, si eu faceam asta, da` nu cu bold, ca era prea scurt, ci cu un ac. Nu recomand, totusi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmenica
post Nov 20 2012, 02:52 PM
Post #7


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 89
Joined: 30-October 12
Member No.: 11,487



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Nush daca am ceva la cap,dar la picior sigur am ! Cat ar fi de frig (vorba vine ) in camera ,dorm cu juma'de laba a a piciorului drept scoasa din plapuma ! Am incalzire cu gaze si caldura in camera o fac dupa cat vor muschii mei,dar in timpul noptii se mai raceste,ca nu dorm cu gazele aprinse...simt raceala si imi trag plapuma pana in nas,dar laba piciorului e prezenta afara ! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 20 2012, 04:34 PM
Post #8


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu pooooooooooooot sa cred! Ma jur ca si eu fac la fel! Si mama mea, si bunica face si la fel si stra-bunica!
Daca nu am macar caiteva degete de la picior afara, parca nu pot "sa respir"! Na, ca ma jur ca tiganul!!! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Insa zau ca e adevarat!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 21 2012, 08:25 AM
Post #9


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Balele gurg garla???? (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Ar fi fost ceva sa scrie asa (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Eu dorm si cu picioarele afara si cu ele invelite, n-am problema cu asta. In schimb, daca nu sunt invelita la mijloc e bai (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Si vara ma invelesc cu un colt de cearceaf la mijloc, indiferent cat este de cald. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prajiturapufoasa...
post Nov 22 2012, 12:55 AM
Post #10


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 82
Joined: 13-November 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,509



eu sunt pe dos fatza de voi: dorm cu sosetele "suflecate" pana la jumatatea labei piciorului (cat sa acopere doar varfurile). (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) iar dimineata ma trezesc fara una din ele sau fara ambele. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

This post has been edited by prajiturapufoasacumandarine: Nov 22 2012, 12:56 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 10:13 AM