IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

21 Pages V  « < 18 19 20 21 >  
Reply to this topicStart new topic
> Albirea dintilor, opinii pro/contra
alice1234
post Mar 31 2011, 02:04 PM
Post #191





Musafir






Waw..de cand astept subiectul asta (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) ...Dupa parerea mea si dupa cati nervi am lasat la dentist, as sugera la toata lumea sa renunte la ei.. Nu stiu ce e mai rau la ei: faptul ca niciunul dintre ei nu respecta o programare, sau faptul ca trebuie sa mergi cu o sacosa de bani si sa te intorci cu mana goala (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Eu asa am patit vara trecuta si am fost atat de intrigata de modul lor de a lucra incat am facut tot posibilul sa renunt la ei..In fine, aveam nevoie de o inalbire a dintilor si am mai aruncat cate o privire pe net..Solutia pe care am gasit-o: PR PENTRU PRODUS PROPRIU..am gasit pe internet un produs de acest tip si ca sa vezi,chiar functioneaza .. Asa am renuntat eu la o sedinta care sa-mi absoarba o gramada de bani si o gramada de nervi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Uitati si un site, poate o sa mai aibe cineva nevoie:D pentru promovarea siteului dvs, va rugam sa ne contactati
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Katyella
post Apr 1 2011, 05:45 PM
Post #192


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 14
Joined: 16-February 11
Member No.: 9,861



Alice, nu e cazul sa generalizezi, au am parte de o stomatoloaga foarte competenta , fac cam o albire la un an jumate.....si sunt multumita
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 1 2011, 06:00 PM
Post #193


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Katy, din pacate domnisoara Alice a venit doar ca sa isi promoveze gratis siteul, implicit sa isi gaseasca clientela... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Katyella
post Apr 3 2011, 07:27 PM
Post #194


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 14
Joined: 16-February 11
Member No.: 9,861



QUOTE(Diana @ Apr 1 2011, 06:00 PM) *
Katy, din pacate domnisoara Alice a venit doar ca sa isi promoveze gratis siteul, implicit sa isi gaseasca clientela... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)


Aha (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Diana am vrut sa iti scriu pe PM ca nu imi pot vedea profilul personal dar nici al tau sau al altor membrii. (acum e evident ca nici pm nu pot trimite dar .....de ce profilele nu le pot vedea? )
Merci si scuza offul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 3 2011, 10:03 PM
Post #195


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Este anunt pus de citiva ani in fiecare forum si subforum (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Announcement: Important: Vizualizare profile si trimitere PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Katyella
post Apr 4 2011, 01:38 PM
Post #196


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 14
Joined: 16-February 11
Member No.: 9,861



Ok, merci.
desi recunosc ca e o politica cel putin ciudata care ia si dreptul unor membrii sa comunice intre ei pe Pm (nu numai posibilitatea spamerilor de a si promova produsele).....Dar nu e treaba mea (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
E neplacut sa nu-ti vezi propriul profil......Asa ca ma retrag.
Forumul e dragut (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

This post has been edited by Katyella: Apr 4 2011, 01:39 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 4 2011, 01:53 PM
Post #197


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Posibilitatea de a-ti vedea profilul propriu exista si inainte. Acum si cel de vizualizare a altor membri - am modificat acum.
Iar de discutat, exista intitmitatea oferita de messenger - forumul este pentru discutii publice. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Katyella
post Aug 22 2011, 11:51 AM
Post #198


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 14
Joined: 16-February 11
Member No.: 9,861



Ok, e ....mult mai placut asa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dalexandra
post Mar 18 2012, 07:17 PM
Post #199


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 18-March 12
Member No.: 11,082



In Romania nu stiu daca a aparut inca albirea dentara cu laser. Stiu ca in Italia se poate face asta. E mai scump decat albirea cu solutie de albire si lampa cu lumina speciala dar se merita.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
user ban 29 08 2...
post Aug 29 2012, 09:37 AM
Post #200


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 6
Joined: 16-August 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,379



Buna
M-ar interesa si pe mine daca se poate albirea dintilor in conditiile in care ai plombe? a facut cineva acest lucru si daca se vede ok. la un cabinet de stomatologie mi s-a spus ca nu e recomandat. Afecteaza plomba sau e doar o chestie de estetica? Mersi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Pages V  « < 18 19 20 21 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th May 2024 - 05:39 PM