IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Rezolutii pentru 2011
Diana.
post Dec 29 2010, 04:48 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



In 2011 vreau sa invat sa ma iubesc mai mult pe mine. Sa nu mai dau importanta lucurilor fara valoare. Sa trec peste tot ce a fost urit, insa sa nu uit nimic. Sa merg mai des sa ii vad pe ai mei. Sa ma vad, sa vorbesc si sa imi tin mai aproape prietenii adevarati. Sa nu imi pese si sa ma indepartez de cei care nu stiu sa ma aprecieze. Sa nu mai uit in urma. Sa nu-mi pese decit de oamenii care ma iubesc si ma pretuiesc asa cum ii iubesc si ii pretuiesc si eu.
Sa-mi rezolv problemele de sanatate si sa ma fac bine. Sa nu imi pierd increderea in oameni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Dec 30 2010, 05:01 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Ce-mi doresc de la noul an? In primul rand o schimbare drastica de mentalitate. Vreau sa ma doara cat mai putin de capra vecinului, vreau sa vad partea plina a paharului, vreau sa- mi petrec cat mai mult din timpul liber cu fetita mea (mai ales ca la toamna incepe scoala), vreau sa invat sa mai zic si DA si sa nu-mi mai fie frica de nou si de alte inceputuri, vreau sa fac mai multa miscare, vreau sa citesc cel putin la fel de mult ca si anul acesta, vreau sa vad ceva locuri in care n-am mai fost pana acum, vreau sa devin mai eficienta si mai organizata, vreau sa nu-mi mai doresc lucruri imposibile si sa cobor putin stacheta cand vine vorba de realizari personale, vreau sa-mi pun ordine in ganduri, vreau sa fiu mai deschisa si mai sociabila, vreau sa-mi iau afurisitul ala de carnet de sofer (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:00 PM