IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lenjerie intima, Ce firme preferati, ce materiale, ce modele? In ce va simtiti bine si
bubulina
post Jun 3 2007, 06:01 PM
Post #21





Musafir






Kalua ti-ai luat sutienu"? E bun de ceva?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 3 2007, 06:17 PM
Post #22





Musafir






Nu mi l-am luat ca pana m-am urnit eu sufla vantul in magazin.
Cica sutienele astea de la TCM (Tchibo) sunt calitativ foarte bune si se cumpara pe rupte. Eu mi-am luat unul de la ei acum nu stiu cati ani si a fost bun, intr-adevar.
Data viitoare ma voi duce in prima zi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bubulina
post Jun 3 2007, 06:33 PM
Post #23





Musafir






Hmm....bine ca mi-ai zis....pai ma duc si io sa vaz....poate am noroc si a mai ramas ceva pt mine - caci la dotare sunt sub medie.
(IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)

http://www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfi...ductSKU=0010199

Vad ca au B..!!! Teroretic mi-ar fi bun!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena81
post Jun 9 2007, 07:48 PM
Post #24


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 20-April 07
From: Constanta
Member No.: 1,516



Mi-am comandat dintr-un cupon gasit intr-o revista de programe si sa vedem cand va veni acasa. Este f dragut si a fost fff ieftin - 2 piese.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ally
post Jun 13 2007, 01:45 PM
Post #25


Tratabil
**

Group: Dependent
Posts: 113
Joined: 11-June 07
Member No.: 1,781



fiind vorba de Paris mi se pare absolut normal ca o firma de lenjerie sa lanseze "Free Paris" si "Jail Paris" Protest Panties:

(IMG:http://i201.photobucket.com/albums/aa7/doarAlly/FPboyshort.jpg)

vs

(IMG:http://i201.photobucket.com/albums/aa7/doarAlly/Jail-Paris-womens-pants1.jpg)

si pentru ca pur si simplu nu se face ca tu sa stai in chilotei iar cainele tau sa fie "dezbracat" sau, si mai rau (!), sa nu se asorteze exista si:

(IMG:http://i201.photobucket.com/albums/aa7/doarAlly/freeparistink.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
clara
post Jun 13 2007, 02:13 PM
Post #26


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 159
Joined: 8-June 07
Member No.: 1,761



super tare! era de asteptat ,acum nu trebuie decat sa iesim la miting in piata universitatii sa sustinem eliberarea sarmanei paris!
evident in lenjerie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 7 2007, 10:51 PM
Post #27


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Dom`le, la sutiene, ce gasesc sa imi placa, nu sint mofturoasa si nici nu cumpar pentru ca e nu stiu ce marca; la colivii ( intelegeti voi, chestiile alesa in care stau pasarelele (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) in schimb, sint extrem de pretentioasa, musai sa fie bumbac, plastic nu suport, am senzatia ca ma clocesc si senzatia e tare nasoala. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jul 7 2007, 11:03 PM
Post #28





Musafir






ia din dantele sau din materiale tip "voal" (adica cu multe multe gaurele (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) intra aeru' de n-ai treaba.
eu am probleme la sutiene- ce-s modele faine, imi sunt mici, ce-mi sunt bune, arata ca pentru babe (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) sau vin naspa.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 7 2007, 11:15 PM
Post #29


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu poci, poate sa aibe si aerisire centrala, io is fan bumbac, altfel sint clocitoare, bre! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jul 7 2007, 11:22 PM
Post #30





Musafir






Eu am vazut azi chiloti misto, chiar nu stiu de ce nu i-am luat. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) De la Diesel, arata ca cei barbatesti. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Daca vreti sa-i vedeti, e poza nr. 13 de aici, numai ca erau pe alb cu scrisul si marginile tot albe. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 02:26 PM