IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

20 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Tinute pentru doloscane si plinute: Hot or not?, Topic de prins inspiratie
Lyssuk
post Oct 7 2011, 12:08 PM
Post #11


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Rochia rosie si asta neagra imi plac mult. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Nov 5 2011, 06:26 AM
Post #12


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Teo mie imi place mult prima poza, moderna. Fusta ca aia vreau si eu si vine super cu ciorapi negrii.
Restul sunt clasice spre plictisitoare pt gusturile mele (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Queen L. imi place insa ea nu e asa de grasuta, cel mult as zice ca e mai mare in partea de sus dar are forme.


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 5 2011, 02:19 PM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bebe, o fi plictisitoare, insa o femeie plinuta cu se poate imbraca exagerat de "vesel" pentru ca risca sa arate ca un ardei umplut cu de-a sila. Evident, pina nu ajungem acolo, nu avem de unde sti. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Nov 8 2011, 04:54 AM
Post #14


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



CU siguranta nu e usor sa gasesti un echilibru, nu e usor nici cand esti slaba sau arati excelent!
Prima e grasuta si moderna dupa gusturile mele (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Nov 8 2011, 05:37 AM
Post #15


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Si mie imi place prima, e hazlie. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Nov 26 2011, 11:45 PM
Post #16


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



O persoana durdulie treb sa se imbrace in lucruri mulate pe corp cu un pic de lejeritate,nu lalai,nu largi;treb intotdeaua sa-si arate ceva ce poate fi scos in evidenta,bustul sau decolteul,gatul,bratele dac sunt un pic lucrate sau nu prea groase,dac nu cu maneci scurte care sa acopere umarul masiv si sa cada pe mana usor.;marcheaza talia sus mai ales dac este
mica.Pantalonul lung treb sa fie musai drept si leger de sus de la coapse,eventual evazat un pic jos si bineinteles in culori inchise.Corpul e mai suplu dac tinuta este intr-o culoare uni nu neaparat neagra,lungime pana la mijlocul genunchilor sau un pic mai jos.Un pantof in stare exceptionala ptr ca sa atraga privirile asupra lor nu asupra picioarelor groase;ciorapi negri pana la opac;accesorii la gat ptr a atrage privirea asupra lor.Un sacou cu umerii marcati, decoltat,scurt nu lung, cam pana la mijlocul fundului, bluza dedesupt neaparat en coeur. Am scris cateva lucruri care mi-au venit in minte si ar mai fi si alte trucuri pt a subtia imaginea reala.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 26 2011, 11:46 PM
Post #17


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mel rules!!! Acestea sint regulile, intr-adevar! (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Nov 26 2011, 11:48 PM
Post #18


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Tinuta cu pantalon tip leggins si cu o bluza tunica decoltata,cu un pantof frumos inalt de cel putin 7,5 cm e super sexi si potrivita ptr o persoana plinuta,culoare neagra,bluza eventual imprimata pe negru.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 28 2011, 02:27 PM
Post #19


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Vreau sa va arat rochia la care mi-au ramas mie ochii. Ma gandeam sa-mi fac una asemanatoare pentru o nunta ce o am la anu la sfarsitul lunii mai (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ce ziceti?

(IMG:http://www.leblogdebigbeauty.com/wp-content/images/juin11/antikk4.JPG)

(IMG:http://www.leblogdebigbeauty.com/wp-content/images/juin11/antikk3.JPG)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 28 2011, 04:48 PM
Post #20


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Defintitely not! Tu stii ca eu sint sincera! O face sa arate cit China!

Imprimeurile mari umfla teribil! optic

Stiu ca iti plac chestiile vesele, da` asta nu.
Ce zici de ceva asa:
(IMG:http://www.lechicboutique.co.uk/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/Ann-Balon-Alycia-dress-and-jacket-XL-XXL-XXXL-P15AB5247-Mother-Bride-Groom-dress-outfit.jpg)

Ori asa
(IMG:http://cdn1.iofferphoto.com/img/item/200/245/980/karen-millen-leopard-sleeveless-dress-s-m-l-xl-xxl-blac-fe9f1.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

20 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:47 PM