IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Invitatie
Sassoon
post May 30 2011, 12:09 AM
Post #1





Musafir






Buna tuturor (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

In luna octombrie urmeaza sa particip la Trendvision 2011,prin urmare conducerea salonului unde imi desfasor activitatea mi a oferit facilitatea de a efectua cu titlu de gratuitate pachete de spalat,tuns si coafat ca si training dinainte de concurs.

Astfel,sunt in cautare de modele pentru tuns.Pachetul complet e urmatorul-spalat,tratament basic,tuns,coafat si styling.Tunsoarea o vom alege in deplina conformitate cu fizionomia,tipul de par si desigur,viziunea si dorinta proprie-nu inainte de a ne consulta pe partea de trenduri,ce va avantajeaza,texturi,forme si alte adiacente. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
For fun,vom face si un diagnostic cu o microcamera a scalpului si firului de par,aveti la dispozitie consiliere stilistica,pe probleme uzuale ale fibrei capilare,cat si pe partea de culoare(una din colege a fost trainer colorist la Academia Scwharzkopf timp de 6 ani+specializari prin diverse tari si academii pe tunsori,inclusiv la Vidal Sassoon-prin urmare,sunteti pe maini foarte bune si fail-proof-totul acompaniat de cafea cu aroma de migdale,cu aroma irish,ceai sau Cola Light-in functie de ce va coafeaza. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Repet,nu este niciun cost implicat din partea voastra in toata distractia,totul este cu titlu de gratuitate si protocol.

Salonul este situat in zona Dorobanti(nu,nu suntem din categoria stilistilor care beau doar apa plata cu lamaie (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ),totul se petrece intr o atmosfera foarte prietenoasa,relaxata si profi.Ca si produse,lucram cu L'Oreal Professionnel,Kerastase si Schwarzkopf Professional(pe partea de styling).

Programul este super-flexibil,se stabilesc orele in deplina concordanta si cu programul vostru-de luni pana sambata inclusiv,oricand in intervalul 08.00-22.00.Nu exista vreun criteriu de selectie sau alta chestie de acest gen-oricine,indiferent de statut social,varsta,etc este binevenit.Singura conditie de eligibilitate este lungimea parului pretabila a fi tunsa pe degete-adica minim 4-5cm lungime. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Pentru orice alte detalii sau curiozitati,va stau la dispozitie-reply aici sau P.M.

O saptamana cat mai colorata tuturor! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

This post has been edited by Sassoon: May 30 2011, 12:11 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 05:56 AM