IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

137 Pages V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXVI, Discutii diverse : Muzica, bautura, barfe, conversatie
deedee29
post Mar 22 2009, 10:11 PM
Post #1


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 347
Joined: 5-December 08
From: Highway to Hell
Member No.: 5,474



Buna tuturor. Eu am avut un weekend extrem de incarcat, cu vizite mai aproape si mai departe de casa. Aseara am fost si in oras, iar azi m-am trezit la 1. Acum mi-am facut unghiile, cam stangaci, e drept, dar daca tot mi-am luat oja. Ma asteapta o saptamana super incarcata, nici nu vreau sa ma gandesc. Va pup si va doresc o saptamana frumoasa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Mar 22 2009, 10:18 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna seara! Am fost oleaca prin imprejurimi, si cand am venit acasa, am venit chitita sa fac acea tarta, pentru ca am recuperat instrumentul de agitat oua. Si ma apuuucc, numai ca oole nu vroiau neam sa se umfle si sa se intareasca! Si nu numai ca nu vroiau. Nici nu au facut-o.Asa ca am continua asa. Acum e la cuptor, si imi lasa impresia ca se umfla oleaca! Cum o scot, fac o baita si nani scrie pe mine (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post Mar 23 2009, 12:06 AM
Post #3





Musafir






Seara buna

Am ajuns si eu acasuca, sunt franta de oboseala dar a meritat. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Exceptand faptul ca lacul a fost o incantare chiar si fara sa'l intalnesc pe Georgica ( dar am lasat vorba la un chelner de la un restaurant de pe lac sa'l salute din partea Kaluai si a Doctoresei (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) )...m-am certat si iubit cu o lebada si surorile ei(pun maine poze) si ne-am bucurat foarte mult de o mini aventura la 1100 m altitudine unde inca se gasesc mormane de zapada dar si colturi de munte pline de ghiocei ( pun si cu asta maine poze) . A fost super si chiar aveam nevoie...Sa ma repet iar si sa spun ca pur si simplu il iubesc pe al meu?! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 23 2009, 12:22 AM
Post #4


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



In Ara mea tropaie hormonii. Are gestatie falsa.. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Mar 23 2009, 04:30 AM
Post #5





Musafir






Cum adica, Di? (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Acum aud prima data de asa ceva. Sper sa treceti repede peste asta, ca-mi inchipui ca nu e o bucurie.
Si eu am avut un week-end incarcat, vineri seara am avut musafiri, aseara au venit 2 prieteni de-ai lui fiu-meu la sleep over, azi am fost noi plecati la niste prieteni. A fost fun. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Sambata viitoare mergem la un wine party. Adica, mergem la cineva acasa, si fiecare isi cumpara vin si isi duce sa bea. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Gazda da crackers si branza. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Va spun duminica viitoare daca am balit la vinul altora. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
O saptamana buna va doresc. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

This post has been edited by pescarush: Mar 23 2009, 04:31 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Mar 23 2009, 07:51 AM
Post #6


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Neata (IMG:style_emoticons/default/coffee.gif)
Am visat ca ma plimbam cu autobuzele dintr-o parte in alta a orasului. Cred ca-i de la sine inteles ca m-am trezit deja ostenita si fara chef sa fac asta si in viata reala. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Mar 23 2009, 08:42 AM
Post #7


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Buna dimineata!
La noi a nins de dimineata (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Nu se mai lasa dusa iarna asta odata (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Ieri am fost la iarba verde (adica stuf uscat (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) si m-a prins soarele pe nas. Am un nas rosuuu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 23 2009, 08:48 AM
Post #8





Musafir






Neata!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Mar 23 2009, 09:10 AM
Post #9


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna dimineata! Am visat ca m-am tuns la o ebuna cu exces de zel, si mi-a facut niste scarite ciudate prin parti (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) SI dupa aia ma rugam de un nene sa ma repare (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Aici e bine afara, darin birou e un ger nu pot sa tastez. Cred ca au oprit astia caldura, ca altfel nu imi explic. Mi.au inghetat mainile (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
O zi buna doamnelor! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 23 2009, 09:37 AM
Post #10





Musafir






La noi innorat si bate vantul. Si-i recisor. (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

137 Pages V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:15 AM