IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V  « < 5 6 7 8 9 >  
Reply to this topicStart new topic
> Lista lui Mos Craciun, Ce vrei sa iti aduca Mosul anul asta?
Roxana_
post Nov 28 2008, 05:23 PM
Post #61





Musafir






Ce nebunatice sunteti voi gagici! Si inca n-a vazut doftoreasa acest topic, ca ea avea o nedumerire in acest sens (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) .

Intre timp mi-am dat seama ca am nevoie de o crema de fata de Mosu'.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadutZ15
post Nov 28 2008, 07:10 PM
Post #62





Musafir






eu vreau sa iau bacul cu ce nota vreau eu ( ca toti imi zic ca va fi bine, dar bine inseamna o anumita nota pt mine ) vreau sa ma iubesca in continuare ubitu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) sa fiu sanatoasa.
iar cadou concret de la Mosu' ... inca n'am ...

This post has been edited by MadutZ15: Nov 28 2008, 07:11 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Nov 28 2008, 08:55 PM
Post #63


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(happyCat @ Nov 28 2008, 03:50 PM) *
Etee ce curioasa e Sweetie, vrea sa sti daca din experienta sau nu. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Pai..nu? doar sunt la varsta curiozitatilor si a..experimentelor! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

QUOTE
Oare cum il foloseste Sharon Stone de 3 ori pe zi?? Poate i-a gasit si alte intrebuintari prin casa.

foarte tare asta! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)

In rest, cadouri de la Mosul?..hmm..poate chiar pe el?! (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Si renii ii facem animale de casa! Plus o nota buna la licenta si un IQ generos.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 7 2009, 11:02 PM
Post #64


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Actualizare topic, ca se apropieeeee!
In primul rind vreau sanatate, o tiroida si ochi normali (de parca s-ar putea (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) apoi o haina de blana si un aparat foto foarte bun pentru facut poze la haleala! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) A, si vreo doua parfumuri pe care le am pe lista de asteptare, ca nu se gasesc momentan! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Nov 8 2009, 12:55 AM
Post #65


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu mi-l doresc pe domnul meu aproape si sanatos si un upgrade la trusa de machiaj + portofoliul terminat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Nov 9 2009, 12:25 AM
Post #66


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Eu vreau un teren (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif) , sanatate, sa iau licentele si niste carti. Cam atat deocamdata... (IMG:style_emoticons/default/craciun1.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scaii12
post Nov 9 2009, 01:45 PM
Post #67


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 543
Joined: 18-August 09
Member No.: 7,004



Eu vreau un apartament pentru ai mei si mai mult timp liber
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Nov 9 2009, 03:57 PM
Post #68


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Eu vreau sa ma lumineze Mosul si sa imi arate ce drum sa apuc la anu'. Si nu ar strica nici ceva cadouri mai lumesti asa: vreau un Angel neaparat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nadya
post Dec 9 2009, 08:37 PM
Post #69





Musafir






Un job mai bine platit -- n-ar strica unul, dar ar trebui sa-l caut si n-am chef; cel pe care il am acum e ok, si o sa ma intorc acolo dupa concediul meu de maternitate in Sept. 2010; si mai vedem noi ce-mi rezerva viitorul.
O noua dragoste -- stau bine la capitolul asta. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Minus 5 kilograme -- am nascut de curand, si sunt in plin proces de dat jos kilele acumulate; minus alte 5 kg (si mai multe daca se poate) ar fi binevenit.
O masina noua -- sunt ok si la capitolul asta, nu-mi doresc alta masina; ale mele nu sunt noi, dar sunt ok si bune.
Mai multa intelepciune -- da, oricand.
O sanatate de fier -- da, oricand; am un bebe de 3 luni, sanatos tun, n-am avut niciodata nici o problema de sanatate cu el; pentru prima oara in viata mea am inceput sa apreciez la adevarata ei valoare expresia "sanatate, ca-i mai buna decat toate".
Ce vrea Mosul (surpriza placuta) -- pana la urma, daca e sa vorbim de cadouri, cred ca mi-ar placea sa primesc un parfum; pentru mine parfumurile niciodata nu sunt prea multe. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Summer Dream
post Dec 22 2009, 10:02 PM
Post #70


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 66
Joined: 7-August 09
From: Right behind you !
Member No.: 6,961



Eu ... am ramas inca un copil si vreau sa fie o surpriza.Sa stau curioasa in seara de ajun si sa ma trezesc cu noaptea in cap sa vad ce cadou am primit.

Altfel ... as prefera un laptop, dar pe asta incerc sa-l cumpar singura.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pages V  « < 5 6 7 8 9 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 10:42 AM