IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> De ce ma inseala daca ma iubeste?, De ce inseala barbatii
miram
post Mar 9 2006, 10:14 AM
Post #1





Musafir






Fetelor, dupa o lunga abesenta de pe forum, ma intorc mai trista ca niciodata.Explicati-mi si mie va rog, de ce ma inseala daca totusi ma iubeste.Si eu de ce nu am puterea sa plec de langa el? (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Dragoescu Larisa
post Feb 13 2012, 01:38 AM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 13-February 12
Member No.: 10,984



QUOTE(miram @ Mar 9 2006, 10:14 AM) *
Fetelor, dupa o lunga abesenta de pe forum, ma intorc mai trista ca niciodata.Explicati-mi si mie va rog, de ce ma inseala daca totusi ma iubeste.Si eu de ce nu am puterea sa plec de langa el? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Buna !sunt noua pe forum de fapt e prima data cand povestesc problema mea aici.Situatia sta in felul urmator am o relatie cu un barbat de 2 ani de zile a fost si cu bune si cu rele cum e peste tot .De cateva luni nu stiu ce se intampla cu mine dar am devenit mai rea mai posesiva mai geloasa chiar sufocanta fara sa imi dea un motiv acum cateva saptamani a vb cu o tipa pe un site de socializare tipa e de la el din oras si o stim amandoi de ceva vreme m-a deranjat pentru ca initial m-am gandit ca se da la ea asa ca am intrat pe contul lui si am citit toata conversatia lor (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) ....ceea ce nu a fost tocmai bine,am aflat din conversatie ca el ii sounea ca pleaca la el in oras ea fiind tot de acolo si daca vine si ea ca el orcum va merge deci o putea duce si pe ea.Urmau sa plece impreuna eu neputand sa merg deoarece aveam examen,pana la urma a intervenit ceca si nu a mai mers.Eu am vb si cu tipa respectiva fara sa stie el (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) si ea a fost foarte de treaba mi-a spus Probleme"]Probleme de cuplu" ca ea are prieten ceea ce stiam si eu si ca nu are nici o teaba cu el ca nu i se pare ca s-a dat la ea.A doua zi bineinteles ca m-am certat cu el i-am reprosat i-am spus ca stiu tot si evident ca si-a dat seama si de unde am aflat s-a suparat pe mine iar 2 zile nu am vorbit.A plecat la parintii lui de unde e el iar cand a venit inapoi i-a spus cineva ca aveam de gand sa o sun pe tipa aia si multe altele si trebuia sa ne despartim mi-am facut bagajele iar in momentul in care a reakizat ca plec si plec de tot mi-a spus ca ma iarta dar asta sa fie ultima ora eu facand destule greseli pentru ca trebuia sa ne mai despartim o data si la fel i-am promis ca nu il mai controlez ca nu o sa mai fiu asa de sufocanta si ca voi incerca sa ma schimb pana la urma ne-am impacat.A mai vb cu tipa aceea de 2 3 ori dar totul strict amical.Intrebarea mea este oare chiar are ceva cu ea vrea sa se dea la ea desi ma gandesc ca atunci nu ar fi facut-o asa pe fata sau eu sunt prea stresata si imi umplu capul cu prostii sa fie din cauza ca il sufoc prea tare sa fi vb cu ea ca sa ma enerveze pe mine.Ajutati-ma va rog cu un raspuns.Multumesc
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
miram   De ce ma inseala daca ma iubeste?   Mar 9 2006, 10:14 AM
black_widow   Te inseala pentru ca nu te vrea in intregime... ci...   Mar 9 2006, 10:18 AM
miram   Dar pana acum de ce m-a vrut in intregime?Cand ii ...   Mar 9 2006, 10:24 AM
black_widow   Poti sa dai mai multe detalii? De cand sunteti imp...   Mar 9 2006, 10:32 AM
miram  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 22nd May 2024 - 06:59 PM