IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> De ce ma inseala daca ma iubeste?, De ce inseala barbatii
miram
post Mar 9 2006, 10:14 AM
Post #1





Musafir






Fetelor, dupa o lunga abesenta de pe forum, ma intorc mai trista ca niciodata.Explicati-mi si mie va rog, de ce ma inseala daca totusi ma iubeste.Si eu de ce nu am puterea sa plec de langa el? (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Ciresica
post Jan 26 2007, 06:07 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



nu e adevarat, daca are erectie nu inseamna neaparat ca o sa si insele. eu nu cred asta. daca ma iubeste nu ma insala. e simplu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) daca ma insala, nu ii pasa asa de mult pe cat am crezut. si chiar daca ar fi "programati" sa se culce cu cat mai multe femei, ei atunci sa se abtina ca nu sunt caini sa se imperecheze la orice colt de strada. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
miram   De ce ma inseala daca ma iubeste?   Mar 9 2006, 10:14 AM
black_widow   Te inseala pentru ca nu te vrea in intregime... ci...   Mar 9 2006, 10:18 AM
miram   Dar pana acum de ce m-a vrut in intregime?Cand ii ...   Mar 9 2006, 10:24 AM
black_widow   Poti sa dai mai multe detalii? De cand sunteti imp...   Mar 9 2006, 10:32 AM
miram  

Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 22nd May 2024 - 07:02 PM