IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> De ce ma inseala daca ma iubeste?, De ce inseala barbatii
miram
post Mar 9 2006, 10:14 AM
Post #1





Musafir






Fetelor, dupa o lunga abesenta de pe forum, ma intorc mai trista ca niciodata.Explicati-mi si mie va rog, de ce ma inseala daca totusi ma iubeste.Si eu de ce nu am puterea sa plec de langa el? (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
ham
post Feb 1 2007, 12:13 AM
Post #2


Cavaler eLady.ro
****

Group: Obsedat
Posts: 358
Joined: 26-June 06
From: Jalea Vaii
Member No.: 398



dore, sa moara bibi daca nu m-ai spart- femeile cauta un barbat de incredere! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
io n-am prea descoperit ce cauta femeile, da' nu mi-e ciuda (si nea sigmund freud recunoaste ca n-a reusit sa afle, kit ca-i jupan la teoriile despre putze si la ce foloseste ele), dar ce stiu din vazutele de-jur-imprejur e ca barbatzii f. de incredere nu prea au succes la femei (iar cei care o apucat sa incropeasca o relatzie se aleg cu niste coarne cat carpatinul! (IMG:style_emoticons/default/sicsic.gif) ); cert este ca siguratza omoara pasiunea. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

dar, revenind on-topic, taiatzi-i bilutzele daca-l prindetzi, mama lui de curvar! (IMG:style_emoticons/default/rock.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
miram   De ce ma inseala daca ma iubeste?   Mar 9 2006, 10:14 AM
black_widow   Te inseala pentru ca nu te vrea in intregime... ci...   Mar 9 2006, 10:18 AM
miram   Dar pana acum de ce m-a vrut in intregime?Cand ii ...   Mar 9 2006, 10:24 AM
black_widow   Poti sa dai mai multe detalii? De cand sunteti imp...   Mar 9 2006, 10:32 AM
miram  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 22nd May 2024 - 05:42 AM