IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce vreti sa va cumparati in viitorul apropiat in materie de haine si cosmetice?, Lista de cumparaturi
Cindy
post Mar 3 2011, 12:17 AM
Post #31


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(Teocris @ Feb 18 2011, 08:16 AM) *
Eu imi doresc un paltonas de primavara si vreo doua perechi de pantofi. Problema e ca in orasul asta al meu, slabe sanse sa gasesc ceva sa-mi placa, sa-mi vina si sa fie acceptabil ca pret (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)

Nici eu nu imi gasesc in oras tot timpul ceea ce vreau, cateodata nici nu am rabdare deloc si ma agaseaza forfota din magazine, deci de vreun an imi comand cu spor haine online. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Mar 3 2011, 09:11 AM
Post #32


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Eu nu am curaj (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Cum sa comand ceva si apoi sa nu-mi placa sau sa nu-mi vina? Deocamdata, probatul pentru mine e sfant (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Mar 3 2011, 04:18 PM
Post #33


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Nici eu nu prea am curaj sa comand.. (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)
Eu tot caut de ceva vreme blugi drepti, inchisi la culoare, pantofi negri si niste bluze mai bine croite, dar nu prea gasesc.. (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 3 2011, 04:35 PM
Post #34


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mi-am comandat eu in decembrie 3 paltoane si vreo 4 rochite. Din pacate masuratoarea de acasa nu s-a potrivit, asa ca desi hainele erau super bune si super faine calitativ - mai putin unul dintre paltoane- a trebuit sa le returnez, ca inotam in ele (m-a masurat jumatatea mea si tot el a pus comanda... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) ) si marimi mai mici nu erau.
Insa un palton imi trebuie, o sa urmaresc, ca tot e sezonul reducerilor, poate fac vreo afacere. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 3 2011, 05:12 PM
Post #35


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Mie mi-au venit in majoritatea cazurilor. Am comandat de pe Asos.com. Daca iti stii marimea e ok. Daca se intampla sa nu iti vina, poti sa le returnezi, dar intr-adevar asta e o bataie de cap in plus.
Diana, tu de unde ti-ai comandat?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 3 2011, 05:32 PM
Post #36


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



De la Tara, de la noi. Am ramas foarte, foarte suprinsa, am mai zis, cel putin unul dintre paltoane avea si model foarte fain si stofa era... o minunatie. Lina moale, foarte placuta la atingere. Insa altul dintre ele era dintr-o stofa naspa rau. Da` rau. Acuma depinde, probabil. Oricum, o sa mai jncerc sa cumpar de la ei cind mi-oi nimeri masurile (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
De afara nu cumpar exact din motivul asta: e mult mai greu cu returnarea in cazul in care nu iti vine produsul cum trebuie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 6 2011, 10:38 PM
Post #37


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mi-am cumparat palton. Evident, am prins si reducere - 149 lei, pret initial 320. Deci am facut o afacere. Nu e super-super, dar mie mi-a plaacut, e o stofa fainuta si captusit frumos si bine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Oct 30 2012, 09:33 PM
Post #38


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Ai postat paltonul ala care-l cumparasesi acum un an?
Eu mi-as dori(cumpara) un parfum Armani clasic;pacat ca nu citeste cine treb de pe site-ul asta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 30 2012, 09:52 PM
Post #39


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nope (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Bine ca mi-ai adus aminte, trebuie sa duc paltoanele la curatat! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Oct 31 2012, 07:16 PM
Post #40


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Haine: un echipament pentru ski, o caciula de blana, o pereche de UGGs pana la genunchi.
Cosmetice: oja OPI diverse culor: alb laptos semitransparent, bej semitransparent, roz baby-doll; o alta cutie de Creme de la Mer, Eye Concentrate La Mer.
Cam atat, in rest am de toate.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 01:35 PM