IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

101 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXVIII, Conversatie
scorpirescu
post May 11 2009, 10:51 AM
Post #31





Musafir






Io am mai mult de 3 luni, da is mare, vaccinat si ma descurc singur. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Asa ca nu merg la targ. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)


(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

This post has been edited by scorpirescu: May 11 2009, 10:51 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post May 11 2009, 11:11 AM
Post #32





Musafir






Multumesc Fanny, dar pisoiasii sunt micuti. Cred ca au o saptamana.
Nu vrem sa-i luam de langa mamica lor insa se pare ca-i o mama cam denaturata de se sperie de puiuti si nu merge la ei. M-am suparat pe ea. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Saracii au inceput sa planga cand au vazut-o si incercau sa mearga spre ea, ca nu stiu sa mearga. Offf, mi s-a rupt sufletul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post May 11 2009, 11:16 AM
Post #33


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Incercati sa-i luati voi sa-i puneti la tata. Vedeti daca ii primeste mama. Sau incercati sa o tineti pe mama. E posibil sa ii respinga. Mai fac asa unele. Si cateaua mea a respins un pui cand a fatat. Si a murit evident. Dar era cel mai mic din toti. SI cred ca l-a simtit ca e firav si de asta nu l-a primit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post May 11 2009, 12:01 PM
Post #34





Musafir






Am dus-o pe mama la pui si a zbughit-o de la mine din brate, a disparut. (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) O sa vad eu ce fac, dar sunt tare dulci. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post May 11 2009, 12:18 PM
Post #35


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Saracutii, sper sa le gasesti stapan... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Bafta, Teo, la examen. Eu nu am luat din prima, imi mai tebuia un punct. Dar a doua oara am dat si partea cu masina in aceasi zi, si nu mi-a fost deloc frica (la test mi-a fost, ca nu invatasem prea bine). (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post May 11 2009, 02:17 PM
Post #36


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Am papat, si m-a lovit un somn ingrozitor! (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Azi program pana la 5. E bine si asa decat deloc nu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post May 11 2009, 02:51 PM
Post #37


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(scorpirescu @ May 11 2009, 11:51 AM) *
Io am mai mult de 3 luni, da is mare, vaccinat si ma descurc singur. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Asa ca nu merg la targ. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)

Scorpi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Teo, bafta la examen!

Azi-noapte m-am enervat maxim. Azi aveam un examen si eu fata constiincioasa, invatam cu spor in noaptea precedenta. Si pe la 1, cand deja imi intrasem si eu in forma, raman fara curent electric. (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Deci sa innebunesc trezindu-ma in completa bezna. Am vrut sa sun dar nu am gasit o factura cu numarul in intunecime. De dus la vecini sa ma plang sa sune ei, cam greu la ora respectiva daca nu as fi vrut motive reale de plans. Asa ca am luat o lanterna, destul de chioara ea asa, si mi-am facut lumina printre cursuri...Pana cand m-am plictisit de chiorat la opaitul anemic si m-am culcat. Evident ca lumina a venit si ea draguta o data cu lumina zorilor..(IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Apoi, fiind setata sa ma epilez atunci pe loc, in zona Universitate, am aflat cu stupoare ca s-au inchis cateva saloane, probabil din cauza de faliment de criza. Dar imi spune cineva ca un anume salon s-a mutat putin mai departe si imi indica locul. Ma duc eu acolo si ma trezesc de fapt intr-un salon de masaj erotic! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Iar tipa seminuda ce m-a intampinat, pesemne ca a crezut ca imi caut barbatul, dupa insistenta cu care ma intreba pe cine caut. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Am primit si un colet prin Cargus...de la cine o fi si de ce? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Curierul a fost la mine, mi-a lasat biletul in usa si acum ar trebui sa ma deplasez eu pana in sediul din Otopeni. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Initial m-am speriat...citesc eu ati fost avizat pe un bilet amenintator lipit pe usa..si am crezut ca cine stie ce or fi descoperit ca am facut. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Cam multe pentru o singura zi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
happyCat
post May 11 2009, 03:10 PM
Post #38





Musafir






Valeu, Sweet, ce faza cu acel cabinet de masaj! Sunt o gramada prin Bucuresti din cate am vazut, noi cand am stat la hotel acolo erau pliante la receptie in care aveau poze/nr de telefon pentru ''masaj''. Prea 'in your face' mi se pare!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post May 11 2009, 04:38 PM
Post #39





Musafir






Las' Happy ca si-n Tenerife ne puneau tot felul de astfel de reclame sub stergatoarele de la masina.

Sweet, cam multe intr-o singura zi. Tu te duci sa te epilezi neprogramata, in prealabil?
Noi am fost afara de pe la 12 la 1. I-am dat body cu maneca scurta Sarei. Trebuie sa-i mai cumpar niste palarioare, ca e teribil soarele.
Am de facut bilantul la firma sora-mii si tot il aman de ceva saptamani. E musai sa ma apuc de el, ca acum vine 31 mai.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post May 11 2009, 04:56 PM
Post #40


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Io plec inspre casa! Va tuc din mers (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Colegul meu isteric a devenit tata vinerea trecuta:D Acum cred ca e si mai isteric (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Vb mai tarziu bye bye (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

101 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 08:42 AM