IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

185 Pages V  « < 183 184 185  
Closed TopicStart new topic
> Jurnal de machiaj
pitzigoi
post Mar 21 2009, 12:19 AM
Post #1841





Musafir






Ea/ el ce-o fi, le cam lauda lumea produsele (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Din cate am inteles face parte din acelasi trust cu estee lauder si mac
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Mar 21 2009, 12:19 AM
Post #1842


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



a da? (IMG:style_emoticons/default/rusinosul.gif) sa fie sanatoasa, eu cred ca plecam de la ideea ca un personaj similar cu fostul perpat al lui whitney houston.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
romi79_2008
post Mar 21 2009, 07:55 AM
Post #1843


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 240
Joined: 11-September 08
Member No.: 4,691



Nu, Bobbi Brown( bobbi cu i nu y, cu y e cantaretul) e MA si e super buna a facut facultate ptr machai de film, in fine , e adepta machiajului neutru, daca iti iei ceva ia-ti gel eyelinere de la ea
Atentie la Mac din ce am citit eu in postarile altor fete, Mac spania e cel mai scump din Europa (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Da daca iti iei ceva din magazin ia-ti un msf ptr ca oriunde vei gasi in afara de Mac va avea pretul umflat si orice mai au in magazin si iti place din produsele LE , ca se vand repede si pe urma apar la suprapret pe diverse situri
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post Mar 21 2009, 10:51 AM
Post #1844





Musafir






Romi, mersi de sfaturi, ce msf mi-ai recomanda? parca soft and gentle imi face cu ochiul, mai e la vanzare s-au s-a dus ca nu le am cu colectiile?; sau recomanda-mi tu unu ok pentru vara.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Mar 21 2009, 11:30 AM
Post #1845





Musafir






Romi, eu mi-am luat msf (natural), la pret mai mic decat pe site la mac (la ei e 25 eu l-am luat cu 23) de pe www.allcosmeticswholesale.com. Pentru msf natural merita sa comanzi de la ei. La msf simplu insa au doar discontinued items care sunt intre 29-34$.
Pitzigoiu, eu am luat pt walpu un msf petticoat si e foarte dragut (bine, nu l-am dat pe piele, ca na, nu era al meu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ), dar in cutie arata minunat).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
romi79_2008
post Mar 21 2009, 12:50 PM
Post #1846


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 240
Joined: 11-September 08
Member No.: 4,691



nu ma refeream la cele naturale MSFN care is permanente si se pot lua cu discount de pe site de cei ce au pro card ci la MSF, nu iti lua Soft &Gentle (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) eu incerc din rasputeri sa-l iubesc si nu pot, cred ca l-am folosit de 3x maxim, imi pare rau ca l-am luat
Daca mai gasesti din colectia Blonde, brunette, redhead , redhead 1st choice , apoi blonde si acum au aparut cu colectia sugarsweet 2 refined si perfect topping (astea is mai mult ptr luminozitate ptr fata si mai putin ca blush) si colectia duo de blush+ highlighters care tre sa le vezi ca`s multe , f pigmentate . My first choices would be redhead (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) , blone si perfect topping. verifica daca au ceva din colectiile trecute petitcoat sau so ceylon ambele is f iubite
Jo daca adaugi transportul e aceasi chestie, eu pe site la ei am free shipping si produse proaspete si livrate la timp, sigur si intacte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Mar 21 2009, 01:26 PM
Post #1847





Musafir






Tu da, eu nu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Plus ca... nu livreaza in Romania (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ceea ce e foarte trist. Asa ca ma rezum la site-urile care livreaza pt ca nu stiu pe nimeni in SUA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post Mar 21 2009, 03:34 PM
Post #1848





Musafir






Am notat romi (IMG:style_emoticons/default/Tip-Hat.gif) saru' mana
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Mar 21 2009, 03:46 PM
Post #1849


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



pitzigoi distractie placuta Barcelona! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Daca nu ai mai fost pregateste-te pt un soc si iar zic: tine bine de portofel (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

walpu o sa incerc (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) si revin cu dovada, baiul este ca desi imi place sa ma machiez nu-mi place sa se vada prea tare si estompez pe cat posibil tot ce-mi pare prea vizibil (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) ma intelegeti voi ..

clau (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
apropo despre cat de tare iti place Barcelona inca am in minte cizmele superbe pe care le-ai luat de-acolo (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 24 2009, 11:08 AM
Post #1850


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Continuarea la > Jurnal de machiaj II
Go to the top of the page
 
+Quote Post

185 Pages V  « < 183 184 185
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 04:37 PM