IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

174 Pages V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXV, Muzica, bautura, barfe, conversatie
Diana.
post Jan 27 2009, 05:59 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Muzica, bautura, barfe, conversatie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Feb 12 2009, 08:47 AM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Neata. Imaginati-va ca la noi ninge cu niste fulgi mari ca penele. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)

Probabil Maat topaie de bucurie, dar pe mine ma apuca nervii. Mai e putin si vine primavara, acum si-a gasit sa ninga?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Feb 12 2009, 08:47 AM
Post #3


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Neata!

Nu ma indoiesc c-au si babutele dreptatea lor, dar nu cred ca o mamica ar putea sta in casa 40 de zile si sa-i fie bine, iar aici ma gandesc mai ales la femeile de la oras (bloc (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) ), dar nu le exclud nici pe cele de la tara. Macar ca iesirea este o plimbare in parc sa-ti dezmortesti oasele sau o vizita in supermarket/ iesirea in gradina, cateva munci prin gospodarie.
Asta nu inseamna ca trebuie sa iasa si cu bebe, dar daca isi ia precautiile necesare nu vad nimic rau in aceasta varianta. Sigur, putem s-o criticam pe mama de care vorbeste Pesca, dar nu stim ce-a manat-o sa faca acesl gest.

Oricum, ne va povesti Roxanici mai mult pe aceasta tema, caci stiu sigur ca s-a informat. Abia astept vestea c-a ajuns acasa. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Pacat ca este o zi ploioasa in Bucuresti.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 12 2009, 08:56 AM
Post #4


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Buna dimineata!
Pup si eu nasucul mic si mamica frumusica (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Si la noi ninge. Ma lasa rece. Daca nu a nins cand a trebuit, acum degeaba mai incepe.
Maine plec la munte pentru trei zile. Sper sa iasa bine. Luni va anunt daca mai sunt in viata (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Feb 12 2009, 08:58 AM
Post #5


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna dimineata! Imi este foarte somn!
M-am aprovizionat cu rabdare multa, ca sa pot sa fac fata inca unei zile fara ceva de facut...
Si eu de abia astept vesti de la Rox si Sara (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
O zi buna gagice!!!1 (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Feb 12 2009, 10:27 AM
Post #6


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



'Neata,

Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyy ma lasati cu vorba babelor. Pai are Fanny dreptate. Eu am stat in casa nus cate zile si nu pt. ca mi-era rau ci ca nu mai aveam vreme sa ies afara. Da ti se urca piticii pe creier stand atatea zile in casa.
Acu' am o prietena barbata-su era in Turcia si n-a putut sa vina ca avea contract si nu-si putea lua concediu cand a nascut si s-a dus singura la maternitate tot singura a venit acasa, o mai ajuta taica-su cand avea vreme, da' ma gandesc ca a trebuit sa iasa cu copilul sa mai isi ia una alta. Copii nu-s chiar asa plapanzi pe cat par si au instinctul de conservare din fasa. Sigur de multe ori lucrurile sunt mai adanci decat par a fi.
Poate ne da Roxanica vreun semn.
Aici ningea mai devreme cu fulgi mari, da' e o flescaraie fleosc fleosc la fiecare pas.
O zi buna tuturor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blekytza
post Feb 12 2009, 11:17 AM
Post #7


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 683
Joined: 14-October 08
From: Nice
Member No.: 5,113



Neata!
eu am niste nervi...de dimineata am auzit-o pe soacra-mea cum ma barfea "pe la colturi", mi-a urcat tensiunea instant! ce vina am eu ca nu m-am nascut blonda si cu ochi albastri- idealul ei de frumusete? asta nu inseamna ca sunt tiganca, bai dar asa tampenii poate sa debiteze ca i-am si dat peste nas fara jena, dar in sufletul meu inca mai doare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post Feb 12 2009, 11:33 AM
Post #8





Musafir






Neatza
eu am inghetat azi de frig, e lapovita, eu nu sunt de acord cu babele as tampisa stau inchisa atatea zile , trebuie sa ies, sa respir aer, sa simt soarele pe piele sau ploaia. Or avea ele dreptate in unele privinte dar o si dau in bara.
Blekytza da ce e lesbi soacra ta ? asa as fi intrebat o , eu o dadaeam pe ignor total crede ma nu merita nimeni pe lumea asta sa iti faca nervi cu atat mai mult o soacra. Cateodata lumea e asa nesimtita si inca gratuit, ca nu ti ramane decat sa "tragi geamul" si sa ti vezi de drumul tau.
Si eu abia astept sa vina Roxana sa ne povesteasca sunt ochi si urechi (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Feb 12 2009, 11:35 AM
Post #9


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Da tu stai cu soacra Blecky?
Si pana la urma.. las-o sa vb. Tu traiesti cu baiatu' ei nu cu ea nu?

Azi vine un sudor nou, ceea ce imi da de gandit, ca intr-un foarte mare rahat nu cred ca suntem, din moment ce angajeaza oameni. Dar altceva vroiam sa zic. Sefu a uitat ca vine. Si vine la mine si face... pe cine trimitem noi pana la aeroport? Tre sa vina un baiat nou, la 9 jumate. Era 10 fara 20. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) A trimis un baiat! Nu vreau sa ma gandesc ce-i trece prin cap aluia, trezit in mijlocul Italiei, fara sa vina cineva sa il recupereze. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Se pare ca pt moment am oleaca de activitate (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Nu se mai joaca nimeni Mafia? Dupa ce ca nu a cautat nimeni criminalul.. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Feb 12 2009, 11:35 AM
Post #10





Musafir






Bleky, ce naspa, dar ce-o doare pe ea grija?! (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
E cel mai aiurea asa sa te barfeasca fara motiv, normal ca mereu odorul ei o sa fie peste nora, dar gratuit sa se ia de tine...ce ma enerveaza si pe mine fazele astea.
Cand apar oare Rox si Sara... (IMG:style_emoticons/default/baby.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

174 Pages V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 01:39 AM