IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Daunatori: gindaci, soareci si alte chestii umblatoare generatoare de nervi, Metode de combatere a daunatorilor
angeldust
post Aug 21 2007, 08:55 AM
Post #1





Musafir






LA mine e ca in jungla fratilor. Ca si cand porumbelu ala nu ar fi fost destul sa imi intoarca stomacul pe dos for ever, acum...din cauza lucrarilor ce se tot fac la canalizare probabil...am in baie niste gongi din alea mutante zici ca sunt coropishnite. Mi-e si frica si sila sa mai intru in baie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jolie
post Aug 21 2007, 09:26 AM
Post #2


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 751
Joined: 14-April 07
Member No.: 1,478



Neata....acum m-am trezit!!!
Angel....nu le lasa acolo..stropeste-le cu dusul..sau ma rog...fa-le ceva!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Aug 21 2007, 10:35 AM
Post #3


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



Neatsa! :>
Angelika, baga aspiray :> cred ca raid e bun. ia cel mai puternic, da-l acolo si inchide usa. ar trebui sa mearga, macar pt o perioada.. in plus: era o creta speciala pentru gandaci. noi foloseam astea in camin si nu am avut niciun gandacel fata de colegii de palier care erau vizitati frecvent de musafiri cat degetul :|
Sweet_girl: la importat blestematii suntem primii, se pare !:(

se potolelsc ei..

numai sa nu-i lasi sa faca puiuti (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Aug 21 2007, 10:39 AM
Post #4





Musafir






Draku sa ii ia cred ca au facut deja ca am vazut si unul mic mic.
Chiar ma gandeam...life has a sense of humor (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) LA job treaba mea e sa vanez bugs ...ajung acasa...vanez alt fel de bugs (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Pai mai vreau si eu o pauza frate!

Am dat cu Raid dar la cat is de uriase cred ca le doare in pix. Creta aia speciala cum e? Si de unde pot sa iau?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Aug 21 2007, 10:47 AM
Post #5





Musafir






ia regent, e non toxic pt oameni si animale, dar omoara tot ce e goanga d'asta.
il dizolvi o fiola la juma de l de apa si stropesti.

gasesti la orice farmacie veterinara, e 2-3 ron o fiola
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Aug 21 2007, 11:22 AM
Post #6


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



nush ca o adusese colega mea de camera.. da' cred ca in veturi gasesti.
da' mai bine ia solutie; daca nu se ineaca se intoxica (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Aug 21 2007, 11:33 AM
Post #7





Musafir






ok 10x girls (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Aug 21 2007, 12:25 PM
Post #8





Musafir






QUOTE(angeldust @ Aug 21 2007, 09:55 AM) *
LA mine e ca in jungla fratilor. Ca si cand porumbelu ala nu ar fi fost destul sa imi intoarca stomacul pe dos for ever, acum...din cauza lucrarilor ce se tot fac la canalizare probabil...am in baie niste gongi din alea mutante zici ca sunt coropishnite. Mi-e si frica si sila sa mai intru in baie.


(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) super! in loc sa zici merci fiindca Dzeu iti rezerva momente d-astea cu adrenalina si n-ai timp sa te plictisesti de viata, tu comentezi tot timpul! Pai ia-ti un AG7(aruncator de grenade, pt cine n-a facut armata)...daca te lasa buzunarele, sau revenim la porumbel...il inchizi in baie, va fi si el multumit fiindca are hrana proaspata tot timpul, vei fi si tu fericita ca n-ai gandaci...dezavantajul e ca vei avea gainatz...acu, nu le poti avea pe toate!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Aug 21 2007, 12:27 PM
Post #9





Musafir






flash news, anjel a gasit porumbelu' fezandata, sau cum se zice la vanatu' ala lasat sa se imputa.
deci gandacii vor avea ce sa manance (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Aug 21 2007, 12:29 PM
Post #10





Musafir






QUOTE(Meg @ Aug 21 2007, 11:35 AM) *
Neatsa! :>
Angelika, baga aspiray :> cred ca raid e bun. ia cel mai puternic, da-l acolo si inchide usa. ar trebui sa mearga, macar pt o perioada.. in plus: era o creta speciala pentru gandaci. noi foloseam astea in camin si nu am avut niciun gandacel fata de colegii de palier care erau vizitati frecvent de musafiri cat degetul :|
Sweet_girl: la importat blestematii suntem primii, se pare !:(

se potolelsc ei..

numai sa nu-i lasi sa faca puiuti (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Nu merge, sunt mutanti astia din "the next generation"! Am verificat eu...le place raid-ul ala cu mirosuri placute, de parca-i dai cu CK!!! Stau ca la cosmetica, cu cracii in sus de extaz! Se mai duc si parfumati la gandacoaicele lor si sunt si mai bine vazuti, asa dandy...concluzie: nu-i mai dati cu raid parfumat! sa miroasa a barbati: tutun, bere/gunoaie si transpiratie...numa' asa-i starpim!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 11:24 AM