IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

78 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Video si poze, poze, poze... ! Cu animalute!, Fotografii si videouri cu prietenii nostri necuvantatori
Diana.
post Apr 26 2009, 07:39 PM
Post #41


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Maui are stofa de strajer. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ce-as mai jumului-o!
Anjel si catel? Combinatie pe care nu credeam vreodata sa o vaz. Blanosul e absolut delicios, m-as rostogoli cu Bator prin iarba de numa-muna... Si s-ar lasa cu pupici pe fata mea si burtica lui ... la greu. Anjel e a dog person now iar eu ador chestia asta!!!

Anjel, daca ai vreodata vreo intrebare, nedumerire, orice legat de catei, sint aici!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 26 2009, 08:36 PM
Post #42





Musafir






Mai, nu va entuziasmati prea tare, ca nu e cainele meu totusi (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Da mi-i tare drag de el, e ca un ghem de blana si e asa de bleg, nu stie sa faca nimic, numa doarme si manca non stop (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Deocamdata vreau sa il invatz sa imi raspunda cand il strig pe nume, ca nu raspunde decat din an in pasti si atunci mai mult la voce decat la nume. Da nu prea stiu cum sa fac asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 26 2009, 08:44 PM
Post #43


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Dupa modelul "eu tarzan, tu bator" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Repetitia e mama invataturii. Se zice ca in cateva zile un caine invata sa-si recunoasca numele. De cat timp il aveti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 26 2009, 11:35 PM
Post #44





Musafir






De ieri il avem doar. Dar in 2 luni jumate cat are ma gandesc ca l-au mai strigat si proprietarii pe nume. totusi nu raspunde la nume decat f f rar.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 27 2009, 06:50 AM
Post #45


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Ioi, e abia un puiut proaspat "rupt" de la sanul mamei. Dati-i timp sa se acomodeze cu noua postura, cu noi stapani, caci e dificil sa digeri transferul asta intr-o singura zi. Chiar daca il vedeti maaare, e totusi un bebelus (aka un burete care absoarbe informatia pe care voi i-o dati). Repetati-i cat mai des numele cand vorbiti cu el la mangaiat/periat/plimbare/joaca si cand se apropie ora mesei. Si e musai sa-l rostiti cu blandete.
Daca vedeti ca animalul greseste, folositi un ton ferm, dar nu-i tipati numele pentru a nu-l asocia negativ.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Apr 27 2009, 03:33 PM
Post #46


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Moaaa ce urata e pisica aia (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Cum sa cresti asa ceva in casa? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Angel, cainele e absolut criminal (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) daboy friendu' sta la casa? Ca daca da, e un mediu absotul perfect pentru animal acolo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post Apr 27 2009, 03:37 PM
Post #47





Musafir






Ce scump e catelul (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) , ii trebuie timp cam dupa 1 sapt 2 stiu ca se incepe dresajul de cand il ai, nu trebuie luat asa din start. Sa ne mai arati poze sa i vedem evolutia.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 29 2009, 10:34 PM
Post #48





Musafir






Mancarea e impartita frateste
(IMG:http://i37.photobucket.com/albums/e77/karina_luana/Maui/IMG_2516.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 30 2009, 07:38 AM
Post #49


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



(IMG:style_emoticons/default/in_love.gif)
M-am topit! Imi imaginez cu ce drag le privesti tu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Apr 30 2009, 04:35 PM
Post #50





Musafir






Angelu' n-am apucat sa scriu, dar stii ca-mi place tare Bator.

Ka, dar ce impart Nina si Maui? Un fursec? Formidabila poza (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ! Ti-am zis ca Maui e preferata lui barbata-miu, da? El nu se uita pe forum, dar i-am aratat doar pozele cu animale.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

78 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 05:57 AM