IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

98 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXIX, Conversatie
kalua
post Jun 4 2009, 09:48 AM
Post #11





Musafir






Si la noi soare, dar termometrul masinii (nu Dacia (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) mi-a aratat 13 grade la 8 si ceva. (IMG:style_emoticons/default/germare.gif) Da' m-am imbracat cum trebuie.
De maine se strica vremea, se face si mai rece si vin si ploi. (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Jun 4 2009, 09:56 AM
Post #12


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



'Neata,
Acu' Sandero imi place si mie cum arata, da' logan-ul mi se pare ca arata jalnic ca design. Tocmai ii ziceam ca au designeri priceputi la munca lui Mr. Mon si imi zice stai sa vezi ca au scos nus ce model -nu mai stiu ca eu cu masinile n-am nici un interes- si arata naspa de tot.
Faina treaba asta cu design-ul.
Ma gandeam eu asa zilele trecute ca m-as apuca de desen, da' numa' ca n-am nici o directie inca sper sa ma focusez pe ceva sau poate ma inscriu la scoala populara de arta.
Am mai avut eu o tentativa dupa ce am terminat scoala, m-am inscris la grafica si ma gandeam ca n-o sa-mi placa informatica si asta e o varianta care mi-ar place da' apoi am renuntat dupa vre-o jumate de an, ca aveam o profa imposibila, adica ne corecta dupa ce treminam desenul.
Tre' sa ma interesez sa vad ce si cum.
La noi e cald si bine,iubesc clima de aici, da' acasa a fost un frig brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, sambata dimineata m-am dus cu geaca de iarna sa iau paine si mi-a fost bine.

This post has been edited by Master of Norules: Jun 4 2009, 09:57 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 4 2009, 11:26 AM
Post #13





Musafir






Are sefu' cateodata niste idei de-astea de activism fara nicio noima... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Fiecare trebuie sa faca o analiza SWOT pana la 3. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Sa vedeti ce scriu eu trei vorbe (da' adevarate) si 5 prostii si-o termin in 5 minute. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Jun 4 2009, 11:30 AM
Post #14





Musafir






Iar cu bormasina... nu se-aude om cu om la mine in casa! La naiba cu vecinii astia renovatori!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Jun 4 2009, 11:33 AM
Post #15





Musafir






Las' Kalua, ca te pricepi la vorbe (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .
Am reusit s-o adorm pe pice si ma duc acum sa-mi spal pletele cazatoare. Diseara mergem in Herastrau cu mami cu masina. Avem intalnire cu alti pici.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jun 4 2009, 11:39 AM
Post #16


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Neata la amiaza!
La noi urla muzica la barul din fata biroului (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jun 4 2009, 12:47 PM
Post #17


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Mie mi-e foame! Da tare! SI am o omletaaa buunaa (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Ieri am fost cu sefu sa masuram...structura metalica de la niste reclame din alea mari de se pun pe acoperisuri. Evident si astea erau pe acoperis. Si m-am cocotat pe acoperis, pe scara absolut instabila, la fel ca si tensiumea mea in momentele alea. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 4 2009, 01:45 PM
Post #18





Musafir






Eu am mancat, acum imi tin burdihanul plin in fata compului.
albi, bine c-ai masurat fara sa se intamplat ceva.

Bleky, ce are Bambi, ce-a zis doctorul?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 4 2009, 03:23 PM
Post #19





Musafir






Or innebunit cu totii, bre! (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Meeting, vine desteptu' de la Quality, ca are el noi idei cum sa facem si drgem mai bine. Si ne povesteste si explica gandurile lui foarte inteligente, pierdem vremea ca sa-i zic la urma ca eu fix asa lucrez de ani de zile cum s-o gandit el acum sa imbunatateasca el situatia. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Jun 4 2009, 03:28 PM
Post #20





Musafir






Kalua, mi-ai adus aminte de o chestie. Imi venise mie o idee stralucitoare acu cateva zile, si incepusem sa-i explic lu` mr. Si eram asa prinsa, si ii explicam cu atata verva, si la sfarsit imi zice : da, m-am gandit si eu la chestia asta acu vreo o luna (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

98 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:53 PM