IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V  « < 10 11 12 13 14 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cum e pe alte forumuri? Cite alte forumuri ati mai frecventat?, Adaptarea la viata pe forum...Sau mariajul cu lumea virtuala
Cum e pe alte forumuri?
You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Total Votes: 50
Guests cannot vote 
Cindy
post Apr 16 2008, 06:01 PM
Post #111


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



El vorbeste serios?! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Ma sincer indoiesc..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 16 2008, 11:51 PM
Post #112


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ma fac ca nu am vazut. La bar cu voi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dmona
post Jun 28 2008, 10:47 PM
Post #113


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 154
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 86



In afara e elady, pe care nu am mai intrat de foooarte mult timp, am mai intrat pe vechiul alt forum, unde nu prea exista moderatori si intra pe subiecte tot felul de indivizi cu texte porcoase (nu chiar la toate sectiunile - eu citesc mai mult pe la familie, sanatate, unde este ok), si in ultima vreme am frecventat desprecopii.com, care este un forum foarte ok, civilizat, sunt multi moderatori, sunt vigilenti, nu ai voie cu spamuri, vorbe urate, samd.
Pe astea sunt activa, asa din an in paste mai citesc intamplator si pe alte forumuri, dar fara sa scriu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Barbat
post Jan 28 2009, 04:44 PM
Post #114





Musafir






Doar pe arta seductiei am stat mai mult (cand eram in liceu ... ah ce vremuri...) si este un forum EXCELENT nu datorita regulilor sau a moderatorilor.

Cand toti utilizatorii au un scop comun calitatea forumului creste enorm si la fel si respectul dintre utilizatori, deoarece nimeni nu are nici un interes sa iasa in evidenta cu ironii la adresa lui X sau cu etichetarea lui Y din moment ce si X si Y se ajuta reciproc ca sa intre in scutecele femeilor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 28 2009, 04:57 PM
Post #115





Musafir






bwahahaha...arta seductiei (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) scuze, dar cunostem si noi forumul ca au mai venit useri de acolo pe la noi si m-am luat cu mainile de cap de indata ce am intrat.

Sincer acum, ce ai invatat constructiv de pe forumul ala? Ca eu am citit pe acolo numai aberatii :| Care era scopul comun al utilizatorilor? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Sa invete si sociopatii care nu stiu sa interactioneze cu femeile cum sa dea o vrajeala?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 28 2009, 05:01 PM
Post #116


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Angel, asta fu si reactia mea initiala! De-acolo era si tipul cu bad boy si player, nu?! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Pai cred ca din cate am inteles de la el, sa intre in "scutecele femeilor".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 28 2009, 05:09 PM
Post #117


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Da, de acolo au fost toti neterminatii care au fosat dati afara in suturi.
Barbat, daca e asa "excelent" acolo unde zici matale,. de ce te-ai obosit sa iti faci cont si la noi?
Sau ai venit sa ii faci nitica reclama?
Ca dupa cum il lauzi s-ar putea sa (IMG:style_emoticons/default/ban.gif) urgent.
Am un presentiment naspa. Sper doar sa nu am dreptate.
Si zau ca ar fi pacat. Asa ca depinde strict de tine ce urmeaza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Barbat
post Jan 29 2009, 08:26 AM
Post #118





Musafir






Culmea prostiei, ati citit titlul topicului?
"Cum e pe alte forumuri? Cite alte forumuri ati mai frecventat?"

Maat ... de cand trebuie sa iti dau tie explicatii cu ce treaba pe aici? ... daca fac reclama da-mi ban si "Hasta la vista".

Cat despre amenintarile copilaroase ce sa mai zic?....

ps. Am eu o vorba pentru oamenii care vad reclame peste tot... "one can never be too paranoic"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 29 2009, 11:16 AM
Post #119


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Dupa e imi faci dumneata munca citiva ani, atunci ai voie sa iti dai cu parerea. Apriori, parerea dumitale e nefondata. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Barbat
post Jan 29 2009, 12:00 PM
Post #120





Musafir






Daca vrei sa vorbim despre experienta mea pe alte forumuri sau care sunt parerile mele despre ce anume face un forum atragator pentru mine atunci e ok, chiar mi se pare un subiect care merita dezbatut, dar altfel esti off topic si in plus imi amintesti de unul din discursurile a la Tovarasu' (IMG:style_emoticons/default/Tip-Hat.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Pages V  « < 10 11 12 13 14 >
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 01:08 PM