IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

26 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Placa de intins parul
no_words_for_thi...
post Feb 7 2007, 11:22 AM
Post #41


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 11
Joined: 23-January 07
Member No.: 1,085



stie cineva ceva despre placa Remington CS 5000?am cautat pr nrt si nu am gasit prea multe detalii,si sunt cam "in ceatza" (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) ,daca stie cineva cum e,sa'mi spuna si mie pls... (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
corinutza
post Feb 8 2007, 03:40 PM
Post #42





Musafir






QUOTE(ennoemi @ Feb 6 2007, 01:50 AM) *
Buna! e prima data cand citesc despre indreptatul permanent. parul meu e foarte putin ondulat si daca il usuc ca la carte sta destul de drept. totusi as vrea sa stiu despre acest indreptat. in ce consta, cat tine, cum trebuie intretinut parul dupa si cam cat costa. mersi mult



Buna Ennoemi,

Te anunt ca exista indreptatul permanent in Romania dupa metoda japoneza, pentru prima oara, cele care au facut asta pot spune ca au facut asta in strainatate. RECLAMA
QUOTE(no_words_for_this_face @ Feb 7 2007, 11:22 AM) *
stie cineva ceva despre placa Remington CS 5000?am cautat pr nrt si nu am gasit prea multe detalii,si sunt cam "in ceatza" (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) ,daca stie cineva cum e,sa'mi spuna si mie pls... (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)


Buna,

Imi pare rau despre cei de la Remington dar trebuie sa spun ca o amica a cumparat placa de la ei, e adevarat ca nu stiu ce fel de model si nu era multumita de ea pentru ca nu o tinea nici macar o zi parul drept, seara incepeau varfurile sa i se increteasca. Am vorbit aici despre RECLAMA care au inglobate in placutele alea de incalzire ioni negativi foarte sanatosi pe noi, protejeaza parul si il hidrateaza, nu il afecteaza absolut deloc, garantat. Sunt produse profesionale care se vor gasi numai in saloanele de coafura profesionale.
Nu mai cumparati fetelor produse din supermarket daca doriti calitate, sigur daca va puteti permite, dar cred ca merita sa investiti pentru voi.

This post has been edited by ala80: Feb 8 2007, 04:04 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebeca
post Feb 15 2007, 11:43 PM
Post #43





Musafir






are cineva d vanzare placa de intins parul remington cs5000? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) YM: ana_conda05
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chocolatte
post Feb 22 2007, 01:29 PM
Post #44


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 22-February 07
Member No.: 1,235



sal (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) ...eu am parul putin ondulat, cam pana pe umeri si mi-l intind cu o placa cumparata anul trecut cu vreo 500.000 lei vechi... e din ceramica, dar nu prea sunt multumita de ea pt ca imi cam distruge parul si nu folosesc nici spray protector pentru ca stau cam prost la capitolul bani... Parul imi sta intins doar cateva ore... (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
as vrea sa imi iau alta placa, cam pana in 1,5 mil... voi ce imi recomandati?
nu as vrea sa fie nici prea scumpa si sa dea rezultate (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
va rog sa imi raspundeti (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flavy2ros
post Feb 22 2007, 05:07 PM
Post #45


Tratabil
**

Group: Contaminat
Posts: 90
Joined: 18-February 07
From: Timisoara
Member No.: 1,215



cea mai buna placa care o recomand este GHD sau T3!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andru
post Feb 24 2007, 11:50 PM
Post #46


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 14
Joined: 24-February 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,248



QUOTE(flavy2ros @ Feb 22 2007, 05:07 PM) *
cea mai buna placa care o recomand este GHD sau T3!!!


Eu am o intrebare in legatura cu aceste marci: Unde pot gasi placile respective la vanzare? M-am plictisit sa tot astept si vreau una indiferent de pret. Ma gandesc la Remington, dar daca exista ceva mai bun, perfect!

Mersi mult!! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flavy2ros
post Feb 25 2007, 01:49 PM
Post #47


Tratabil
**

Group: Contaminat
Posts: 90
Joined: 18-February 07
From: Timisoara
Member No.: 1,215



QUOTE(Andru @ Feb 24 2007, 11:50 PM) *
Eu am o intrebare in legatura cu aceste marci: Unde pot gasi placile respective la vanzare? M-am plictisit sa tot astept si vreau una indiferent de pret. Ma gandesc la Remington, dar daca exista ceva mai bun, perfect!

Mersi mult!! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)



in general le poti gasi in saloanele de afara, nu stiu in romania , poate in bucuresti si pe internet daca cauti , sunt in jur de 100-120 de lire
http://www.ghdhair.com/go/shop-uk/ si sunt si produsele care protejeaza impotriva calduri ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
katy87
post Feb 25 2007, 04:40 PM
Post #48


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,086
Joined: 23-February 07
From: galati
Member No.: 1,242



eu am parul destul de lung si firul foarte gros(prietenel spun k am parul k de cal (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) si ondulat.as vrea sa -l am si eu drept,am fost la coafor,mi la intins destul de greu si mi la dat si cu un ser,dupa ce am plecat de la salon maxim o ora,dak a stat drept.asa patesc mereu.(IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (((((( si fata de la coafor e inebunita dupa parul meu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebica
post Feb 26 2007, 12:36 AM
Post #49


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 11
Joined: 26-February 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,251



(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) sal fetelor (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) ..e prima data cand intru pe acest site...am citit niste discutii destul de interesante pe aici despre placile de par...De cateva zile tot incerc sa ma decid la una..dar nu prea am reusit ptr k nimeni nu prea-mi recomanda nimic..in supermarketuri sau magazine malluri etc..vanzatorul zice k-s bune si bla bla...as vrea un sfat si o parere de la cineva kre chiar a incercat si e buna (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) am parul buclat si firul destul de sanatos si des..este natural nu l-am vopsit deloc..imi plac f mult si buclele kre le am ..dar vb aia..o schimbare din cand in cand nu strica (IMG:style_emoticons/default/322.gif) Oscilam intre placile Philips si Remington...ceea ce am auzit k-s mai bune asa...am gasit o placa philips de vreo 190 RON...teoretic cica e profesionala..cu ceramica,teflon toate cele si cu o asa numita tehnologie bazata pe IONI... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) aveti idee la ce folosesc acesti ioni? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) iar Remington am gasit una cu ceramica si teflon (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) cam 120 ron...ce-mi recomandati sa fac? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) plsss (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)

Kiss (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flavy2ros
post Feb 26 2007, 11:43 PM
Post #50


Tratabil
**

Group: Contaminat
Posts: 90
Joined: 18-February 07
From: Timisoara
Member No.: 1,215



QUOTE(bebica @ Feb 26 2007, 12:36 AM) *
(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) sal fetelor (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) ..e prima data cand intru pe acest site...am citit niste discutii destul de interesante pe aici despre placile de par...De cateva zile tot incerc sa ma decid la una..dar nu prea am reusit ptr k nimeni nu prea-mi recomanda nimic..in supermarketuri sau magazine malluri etc..vanzatorul zice k-s bune si bla bla...as vrea un sfat si o parere de la cineva kre chiar a incercat si e buna (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) am parul buclat si firul destul de sanatos si des..este natural nu l-am vopsit deloc..imi plac f mult si buclele kre le am ..dar vb aia..o schimbare din cand in cand nu strica (IMG:style_emoticons/default/322.gif) Oscilam intre placile Philips si Remington...ceea ce am auzit k-s mai bune asa...am gasit o placa philips de vreo 190 RON...teoretic cica e profesionala..cu ceramica,teflon toate cele si cu o asa numita tehnologie bazata pe IONI... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) aveti idee la ce folosesc acesti ioni? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) iar Remington am gasit una cu ceramica si teflon (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) cam 120 ron...ce-mi recomandati sa fac? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) plsss (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)

Kiss (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)


placile cele mai bune , care intind parul cel mai bine se gasesc in general in saloanele profesionale de coafura ...
nu recomand placile care le gasesti in magazine , nu intind parul foarte bine , si daca nu e intins bine , nu tine , dupa cateva ora , mai ales la umezeala , nu tine ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

26 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 05:03 PM