IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

25 Pages V  « < 22 23 24 25 >  
Reply to this topicStart new topic
> Creme miraculoase
AlexandraMara
post Jul 23 2012, 04:10 PM
Post #231


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 23-July 12
Member No.: 11,336



Din categoria produse miraculoase.... Eu am incercat noua crema hidratanta cu baobab (copacul acela care poate stoca cantitati imense de apa in trunchiul sau (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ) si am fost foarte multumita (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Emulsia hidrateaza, tonifica si catifeleaza pielea si o folosesc pe tot corpul. E perfecta pentru sezonul cald, ma pot bronza linistita, fara batai de cap, piele arsa sau uscata. Voi ce produse profesionale folositi?

This post has been edited by AlexandraMara: Jul 23 2012, 04:14 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 2 2012, 05:14 PM
Post #232


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



AlexandraMara, am inteles ca esti promoter Bruno Vassari, de aceea daca esti interesata de serviciile noastre de PR, spune-o pe sleau, sa te punem in legatura cu agentia noastra si sa facem treaba ca profesionistii, nu ca spamerii, ok?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DeliaM
post Nov 5 2012, 12:28 PM
Post #233


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 21-September 12
Member No.: 11,431



Un produs minune ptr persoanele cu cosuri: Zynerit. Efectele dupa vreo 2 luni de tratament...din pacate daca renunti la el, iti apar si mai multe. A, si in timpul tratatemntului o crema ultrahidratanta neaparat (eu am folosit de la vichy si e super buna, si de la Ren, deasemenea foarte buna, insa cam scumpa).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 5 2012, 01:07 PM
Post #234


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Doar ca Zynerit nu e este o crema miraculoasa, DeliaM. Zynerit este un tratament pentru acnee, nu pentru simple cosuri. De aceea este bine sa fie folosit la recomandarea medicului dermatolog. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Izabela78
post Apr 15 2013, 10:28 AM
Post #235


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 15-April 13
Member No.: 11,778



Buna fetelor, eu folosesc o crema de ceva timp, spam se numeste si este foarte acesibila . Este un produs natural din 12 fructe, recomand pentru orice varsta sau gen de ten.
Am pus si un link deoarece se comanda doar online.


spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ioncat
post Apr 30 2013, 01:15 PM
Post #236


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 30-April 13
Member No.: 11,814





Eu folosesc cremele de la apiserum, si fac diferenta. Va recomand. Sunt pe baza de produse naturale, si nu te intalnesti cu reactiile adverse. Am intrat la recomandarea unei prietene pe pagina de facebook a salonului de cosmetica Apiestetic, si asa am aflat de ele. Sunt foarte multumita de rezultatele pe care le au.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 30 2013, 01:40 PM
Post #237


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Lol, produsele apicole sau ce au la baza ingrediente apicole au cele mai multe reactii adverse. Eu sunt unul dintre consumatorii ce fac alergie severa. Asa ca mai usor cu spamul.

This post has been edited by Bia: Apr 30 2013, 01:40 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
saboitza
post Oct 18 2014, 04:40 PM
Post #238


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 18-October 14
Member No.: 12,636



Hmmmm... nu stiu daca o crema chiar ar trebui numita miraculoasa (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) .. insa, este f important sa aplicam pe tenul nostru o crema care se si potriveste..fiecare dintre noi ne cunoastem tipul de ten si stim de ce anume are nevoie pt a fi sanatos si cu un aspect frumos.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirroir
post Nov 5 2014, 10:57 AM
Post #239


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 5-November 14
Member No.: 12,654



QUOTE(bubulina @ Feb 17 2006, 10:40 PM) *
Salut fetelor!

Vroiam sa va intreb daca voi aveti in dulapiorul cu cosmetice  creme care merita titlul de"creme miraculoase". Nu credeam ca exista asa ceva dar am descoperit una. E Clarins Skin Beauty Reapair concentrate. E un recipient mic de 15 ml dar il am deja de apropae 3 luni si e jumate. Nu e nevoie de mai mult de o picatura.
Calmeaza iritatille cit ai clipi,  face pielea frumoasa efectele sunt durabile.

Cunosteti si altele?



Buna,

Eu am descoperit de curand, o crema de la Dr Grandel, care se numeste Beautygen Renew I silky touch cu alge de zapada si sincer va spun ca am vazut diferenta de la prima utilizare.


This post has been edited by mirroir: Nov 5 2014, 11:00 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ileana.Cosanzean...
post Nov 13 2014, 05:45 PM
Post #240


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 4
Joined: 7-August 14
Member No.: 12,572



Salutare,

Astazi mi-a venit comanda produsului Leffery, o crema antirid si imi voi incepe tratamentul cu acest produs, am o singura intrebare pentru personele care cunosc acest produs daca au avut o curatie cu efecte pozitive.

Multumesc
Go to the top of the page
 
+Quote Post

25 Pages V  « < 22 23 24 25 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 08:34 PM