IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

98 Pages V  « < 96 97 98  
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXIX, Conversatie
Cindy
post Jul 11 2009, 02:09 PM
Post #971


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Altheea, si eu! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) pentru tine si David!
Dar care e cauza? Ai fost la un doctor? Si eu am multe prietene care abia mananca, sunt foarte ingrijorata pentru ele. Ele spun ca nu e din ratiuni estetice si cure de slabire, ci pur si simplu nu au chef sa manance din cauza caldurii, le e "lene" sau au alte activitati si uita sa manance.

Book, ce e diseara? Club, chef what...?

QUOTE(Pink Lemonade @ Jul 11 2009, 02:19 AM) *
In mod normal ar trebui sa tina cont de el. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Zic!

Mda, dar eu nu stiu cum ar trebui sa ii abordez. Ceva sugestii? Am asa o retinere sa ma bag in viata lor din proprie initiativa, fara chemarea lor (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Jul 11 2009, 02:39 PM
Post #972


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



O nunta... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jul 11 2009, 03:07 PM
Post #973


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Sweet, n-am fost la doctor. Imi cunosc simptomele foarte bine. Toata viata am avut probleme cu fierul, doar in sarcina mi-a iesit foarte bine la analize. Nu mananc ca nu prea apuc, copilul ma solicita foarte mult si sunt singura cu el pana seara. Am fost si foarte stresata saptamana trecuta, am facut receptia finala a casei si am avut mari emotii sa nu ne gaseasca cei de la primarie nod in papura. Dar totul a iesit foarte bine, suntem proprietari cu acte-n regula! Din pacate va mai dura ceva pana ne vom muta (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) , mai sunt foarte multe de facut.

Si mie mi se intampla cand eram studenta sa uit sa mananc, mai ales cand am invatat pentru licenta, noroc cu o prietena care ma suna special pentru asta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) . O data stiu ca nu mancasem de vreo 2 zile dar n-am realizat pana nu m-a intrebat ea (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

This post has been edited by Altheea: Jul 11 2009, 03:10 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jul 11 2009, 07:20 PM
Post #974


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Felicitari pentru casa!
Althe, la fel si colegele mele cu licenta si alte prietene (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Eu sunt exact contrariul, cand sunt stresata simt nevoia sa rontai in permanenta ceva, si cu cartile in fata. Dar eu nu inteleg cum mai aveti energie, nu va simtiti foarte slabite?!
Book, cine se casatoreste?

Eu in sfarsit am reusit sa termin epilatul. Sa va povestesc cum procedez sa aveti de ce va amuza. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Sunt maniaca sa nu vad nici un fir de par de mine dar din pacate am destul de mult si ma chinuie cateva ore. Deci ma asez pe o masuta, dezbracata, la nivelul geamului, aprind toate luminile pentru vizibilitate maxima (masa de operatii ce mai), iau epilatorul si purced peste tot pe unde vad vreun fir. Vecini, acum stiti cine este cu spectacolul nud!
La geamul respectiv am vedere spre o gradina, nu stradal, deci sper sa nu fie totusi cazul. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Sau asta sa fie motivul pentru care un vecin de sus tot isi scapa chestii pe pervazul meu?! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Glumesc!
Acum m-am dat cu pudra pentru bebelusi si sa ma simt asa...chiar very baby like.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tiana
post Jul 11 2009, 10:15 PM
Post #975


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 899
Joined: 31-May 09
From: arad
Member No.: 6,600



Ha ,ha! (IMG:style_emoticons/default/estiok.gif) Cindy crezi ca esti singura ?

Dupa ce ma epilez cu aparatul ,vorba ta, purced la lumina favorabila acestei operatiuni inarmata cu penseta si urmaresc inamicul (IMG:style_emoticons/default/sniper.gif)

In alta ordine a trecut si sambata asta si am ratat o sediinta de bronzat pe strand ,si parca vad sapt urmatoare in zilele lucratoare un soare cat china ,si eu ba plaja !
Asta e!

Fetele ?Pe la petreceri?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 12 2009, 12:36 AM
Post #976


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu mai stiu cum e o petrecere. N-am mai fost invitata la una de 10 ani.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tiana
post Jul 12 2009, 12:45 AM
Post #977


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 899
Joined: 31-May 09
From: arad
Member No.: 6,600



Nu cred !

Poate nu ai vrut sa mergi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tiana
post Jul 12 2009, 10:44 AM
Post #978


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 899
Joined: 31-May 09
From: arad
Member No.: 6,600



Buna dimineata!

Am zbughit-o la plaja!

O zi frumoasa pentru toate!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Jul 12 2009, 01:13 PM
Post #979


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



'Neata! Acum m-am trezit. Nunta a fost a unui prieten de-al iubitului.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 12 2009, 11:56 PM
Post #980


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Continuare la eLady`s Hot Bar & Lounge XXX, Conversatie
Go to the top of the page
 
+Quote Post

98 Pages V  « < 96 97 98
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:51 PM