IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

100 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXXII,, Discutii intre fete, muzica, de-ale noastre
Diana.
post Oct 5 2009, 07:50 PM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Lasa, ca nu e rau deloc nici la Finante-Banci! Sa fie-ntr-un ceas bun, Tiana! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tiana
post Oct 5 2009, 07:58 PM
Post #22


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 899
Joined: 31-May 09
From: arad
Member No.: 6,600



Merci mult!

Acu`,in alta ordine de idei ,ce faceti doamnelor?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 5 2009, 09:55 PM
Post #23


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Io-te, am o durere-n coate la propriu ceva de speriat... Cred ca e de la vreme, ca afara-i foarte frig.
Trebuie sa mai scot niste rufe la uscat si numai cit ma gindesc a apuca jalea... o jale de-aia cu J mare. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Oct 5 2009, 10:34 PM
Post #24


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Lasa, Tiana, ca e foarte bine daca te ajuta!
Fides, in coate? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 5 2009, 10:39 PM
Post #25


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Da, dom`le, suna de-a dreptul stupid, insa ma doare-n cot. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Adica ma dor oasele coatelor! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Ce mai face Danati? Trimite-i, te rog, toate cele bune din partea mea! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Oct 5 2009, 10:42 PM
Post #26


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Bine, acum se culca,o sa mai intre si ea zilele astea.
Poate ai stat prea mult cu coatele pe birou. Pe mine ma doare fundul de la prea mult stat pe fotoliu. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 5 2009, 10:45 PM
Post #27


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Atunci zpune-i noapte buna. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
No, de la aia cu statul ma doare spatele, vertebrele T5 si T6, chestie veche. In plus, m-a apucat brusc cind mi-am bagat labele-n apa rece... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

A, si ca sa imi treaca m-am dat cu parfum la ora asta... (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tiana
post Oct 6 2009, 06:59 AM
Post #28


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 899
Joined: 31-May 09
From: arad
Member No.: 6,600



Neata!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Oct 6 2009, 07:23 AM
Post #29


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Neata. Pentru mine azi e luni. Ma asteapta cateva zile grele, asa ca in timpul zilei mai rarut pe aici (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Oct 6 2009, 07:59 AM
Post #30


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Neata!
Tiana, felicitari pentru initiativa (IMG:style_emoticons/default/322.gif) . Mama mea are 50 de ani si este ultimul an la drept, asa ca niciodata nu e prea tarziu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Colega ma enerveaza pentru ca este iresponsabila, se fofileaza de la lucru si este angajata pe pile, cu un salariu mai mare ca al meu (desi eu lucrez mai mult ca ea si ea este angajata numai de trei luni (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) ). Nu credeam ca in timpurile noastre si la particular mai sunt atat de importante pilele (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) . Mie mi-a spus sefa mea ca nu-mi poate da salariul ce mi s-a propus in alta parte, dar sa tin cont de prietenia noastra si sa nu o las la greu. Am ramas, desi oferta in partea cealalta era mai mult decat generoasa. Ieri aflu din intamplare ca patachinei i s-a facut marire de salariu cu 30% mai mult decat iau eu salariul marit recent. Pai sa nu-ti vina sa urlii pe camp?
Am intrebat-o pe sefa daca e corect si mi-a raspuns ca in viitorul apropiat patachina va avea mai mult de lucru. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Sa mai mentionez ca am fost rugata sa o supraveghez si sa o pun la treaba? Nu cred ca mai are rost (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Mai ales ca ei i se pare mult mai interesant sa stea pe terasa la tigara si la cafea, sa vina cu o ora intarziere (insa niciodata nu o prind 30 secunde peste program), sa se tot invoiasca cand e mai mult de lucru, sa tot plece cu diferite treburi in oras...

Si uite asa am iesit eu in pierdere pe baza de " prietenie".
Nu faceti asa ceva acasa!

In mod normal nu sunt asa rautacioasa (fetele mai vechi imi cunosc firea), insa acum ma simt nedreptatita (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

100 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 11:36 AM