IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Ingrijire pentru par gras, solutii si tratamente
Diana.
post Jun 15 2013, 09:20 PM
Post #71


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Da, sint la fel de "bune" ca toate celelalte 1.000.000 de produse care promit acelasi lucru. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lena 25
post May 26 2015, 01:31 PM
Post #72


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 26-May 15
Member No.: 12,861



Fetelor!

Eu am gasit un sampon solid natural care mi-a rezolvat parul gras (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) . Eu eram cu parul foarte uns tot timpul, a doua zi dupa ce il spalam (am incercat tot felul de produse, cu chimicale, naturiste, diferite masti) mi se lipea de cap si avea un aspect groaznic. Credeam ca nimic nu ma va salva. Adevarat ca aveau efect sa zicem 2 saptamani, dar dupa aceea ma reintorceam la aceasta problema. Samponul solid de la promovare de produs - contactati-ne pentru promovare mi-a facut minuni. Ma spal cu el deja de mai bine de 2 luni, stau cu parul 5-6 zile si se mentine curat. E super, merita incercat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 26 2015, 03:22 PM
Post #73


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Buna, Forana/Lena/Paula...
Te astept cu un email sau un mesaj din contact pentru a discuta despre posibilitatile de promovare ale firmei pe care o reprezinti.
Multumesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ellen
post Jan 6 2017, 01:41 PM
Post #74


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 7
Joined: 25-January 16
Member No.: 13,070



O reteta pentru intarirea radacinii firului de par poate sa-mi dea cineva. M-ar interesa ceva pe baza de plante, uleiuri, lotiuni, creme....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:33 PM