IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Microdermabraziune?, A facut cineva ?
ciciep
post Feb 22 2006, 10:32 AM
Post #1


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 17
Joined: 11-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 206



'Neata fetelor!
In urma anilor interminabili de lupta "corp la corp" :P cu acneea am ramas cu niste "cratere" pe fata de toata frumusetea :'(. Problema este ca eu in vara asta ma marit si, evident ca imi doresc sa fiu cat mai frumoasa pt eveniment. Dar la halul in care arata fata mea, cred ca nici un fdt nu ar acoperi complet, doar Photoshopul saracu' m-ar mai salva :o... Buun, din documentari intesive a reiesit ca singura metoda care ar da rezultate ar fi microdermabraziunea. Si acum vine intrebarea: a incercat cineva dintre voi si a avut rezultate bune? Caci din cate am inteles, e nevoie de mai multe sedinte care sunt destul de scumpe...dar, asta e, "baba la frumusete sufera"...macar sa aiba efectul scontat...
Am citit articolul si pe site: http://www.elady.ro/articole/Frumusete/Mic...abraziunea.html
Va multumesc mult :-*
Cici
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
ciciep   Microdermabraziune?   Feb 22 2006, 10:32 AM
Densen   Am vazut ca a scos L'Oreal un pachet pentru   Feb 25 2006, 08:43 PM
Diana   O sa caut si eu. Densen, cum arata pachetul respe...   Feb 25 2006, 10:39 PM
MonicutzaB   a aparut de la Clinique - Turnaround 15-Minute Fac...   Feb 28 2006, 05:10 PM
oanaf   Scriu prima oara pe acest (nou) forum. Sper sa-mi ...   Feb 28 2006, 06:15 PM
baby_nfs   spune-mi te rog la ce cabinete si de ce nu o recom...   Feb 28 2006, 06:56 PM
Ariana   :welcome: Oana! Ne poti da mai multe amanunte?...   Feb 28 2006, 08:10 PM
katarina  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 02:17 AM