IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Situri mobila,aparate de iluminat si tot ce tine de design interior
kalua
post May 2 2007, 10:13 PM
Post #41





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Eu dormitorul mi l-am schimbat, dar bucataria ba. Si nici n-am de gand s-o fac prea curand.
La o bucatarie ca lumea sertarele se inchid usor, mai mult aluneca, dulapurile se deschid si se inchid altfel decat una de 2,50 lei. Eu zic ca se merita de investit intr-o bucatarie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post May 3 2007, 11:20 AM
Post #42





Musafir






Catalina, hai sa-ti spun eu despre sipro, ca mi-am facut la ei mobila de sufragerie si cea de dormitor. De fapt e singura mobila noua pe care o am acum in casa. Bine..mai e si un sifonier de la Mobexpert, dar nu vreau sa vorbesc despre ei...ca sunt jale la capitolul profesionalism. Acum trebuie sa-l chemam pe nenea ala de la service sa ni-l repare...si e a 4 a oara cand o facem. Imi pare rau ca nu i-am reclamat la OPC.
Si sa revenim la Sipro. Sunt profesionisti si au foarte mare grija de clienti. Nu a trebuit sa ma stresez sa dau telefoane, s-au tinut de data livrarii...tipii de la montaj super ok. Dar la capitolul pret sunt cam mari. Eu am ramas masca cand m-am dus acolo, dar am avut noroc c-am cunoscut pe cineva si mi-a oferit un disccount f bun. Din informatiile mele o bucatarie la ei, pe dimensiunile tale costa intre 1500-3000 euro. Asa ca ce spui tu de 8 mil...e parfum. Ideea e ca poti obtine un pret mai mic intre 12-18 mil daca-ti faci bucataria din module. Au ei niste module stas...si aranjandu-le pe acelea poti obtine combinatii dragutze. Nasii mei tocmai si-au terminat de mobilat un apartament de 4 camere, mergem sambata la petrecerea de casa noua...si cred c-au dat peste 10000 euro pe mobila. Vreo 3000 i-a costat numai bucataria. Ei au si o sitatie materiala mai buna.
Eu o sa optez pentru mobila ramasa pentru IKEA si am mai gasit o firma cu mobila pe comanda, ceva mai convenabili decat sipro, pentru dressing.
Kalua, sa vezi ce bucatarie antica am eu...cred ca-i din 1960..am un aragaz din ala vechi...de-abia mai reusesc sa dau drumul la butoane..dar nu-i bai...ca mancarurile ies bune. De-abia astept sa o schimb, mai ales ca al meu a zis ca-mi da mana libera (nu se mai baga la culori si alte chestii).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ionescuflorin08
post May 22 2013, 09:19 AM
Post #43


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 22-May 13
Member No.: 11,846



Ma gandeam sa va intreb de unde va luati lenjeriile de pat, si daca acestea va asigura toate elementele de care aveti nevoie pentru o odihna eficienta. Pun aceasta intrebare deoarece eu am cautat mult timp un magazin de unde sa imi pot lua lenjerii de pat confortabile si la preturi cat mai bune. In magazinele di piata sau din oras, nu prea am avut noroc , dar de curand am gasit un magazin online SPAM :heart: de unde mi-am luat deja trei seturi de lenjerii si sunt foarte multumit de ele, chiar daca la inceput eram putin sceptic. Dar, cei de acolo sunt cat se poate de seriosi, si mi-au livrat comanda la timp, ba mai mult am fost impresionat de felul in care era ambalata lenjeria, intr-o cutie foarte frumoasa, si chiar ma gandeam ca o asemenea lenjerie o poti face si cadou in cazul in care nu ai idee ce sa cumperi pentru o persoana draga.

This post has been edited by Teocris: May 22 2013, 09:59 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dannyela
post Jul 3 2014, 05:13 PM
Post #44


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 11-June 13
Member No.: 11,883



lenjerii de pat gasesti in toate hypermarketurile si in magazinele de cartier mai mari. nu cred ca de lenjerie tine un somn bun
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CristinaS
post Nov 28 2015, 12:52 PM
Post #45


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 28-November 15
Member No.: 13,023



Fetelor, eu mi-am amenajat casa de la Startdecor. Au covoare, tapet , si tot ceea ce tine de produsele din dormitor. Recomand, niste produse de calitate. Au site-ul spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:58 PM