IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Tarot, cafea,carti, Credem in ghicit?
CameliaG
post Jul 24 2011, 06:52 PM
Post #1





Musafir






Credem ca unii au harul de a interpreta Semnele ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Aug 9 2011, 01:51 PM
Post #2


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Eu nu prea cred, dar as incerca sa ma duc la cineva care ghiceste. As fi curioasa ce spune, poate chiar nimereste (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabriella82
post May 25 2013, 04:19 PM
Post #3


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 25-May 13
Member No.: 11,852



Eu cred ca unii stiu si pot interpreta semnele. Ma refer la semnele din cafea, dar si la vise. Eu merg la o doamna care imi ghiceste in cafea mereu. Mi-a nimerit destul de multe si ma duc atunci cand am decizii de luat sau cand am intrebari fara raspuns. Imi interpreteaza si visele, pentru ca semnificatiile sunt aceleasi, iar ea le stie de la batranele din satul in care a copilarit. Imi si descanta (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) .

Eu am mai fost la ghicit in cafea, dar celelalte doua mi-au spus prostii de-astea banale... Nu cred ca oricine cunoaste multe semne sau le poate interpreta ca sa aiba o semnificatie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
epal
post Sep 28 2013, 06:40 PM
Post #4


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 9
Joined: 22-March 13
From: Iasi
Member No.: 11,734



Bine bine,(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) sa zicem ca se poate, dar de unde stii ca ea chiar ti-a ghicit sau doar a fost atenta cand tu trancaneai cu orele despre toate aspectele vietii tale? (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) Ochei, la vise sa zicem ca interpreteaza cumva, e o intreaga stiinta care sta la baza acestui fenomen, dar cu cafea?!Sa zicem ca fiecare om isi bea cafeaua in felul lui, asta ar insemna ca tot timpul zatul se va aseza cam la fel?Asta inseamna ca am o viata monotona?Ca nu o sa-mi apara nimic nou la orizont?(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
emelda
post Dec 18 2013, 07:01 PM
Post #5


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 15-October 13
Member No.: 12,168



QUOTE(gabriella82 @ May 25 2013, 05:19 PM) *
Eu cred ca unii stiu si pot interpreta semnele. Ma refer la semnele din cafea, dar si la vise. Eu merg la o doamna care imi ghiceste in cafea mereu. Mi-a nimerit destul de multe si ma duc atunci cand am decizii de luat sau cand am intrebari fara raspuns. Imi interpreteaza si visele, pentru ca semnificatiile sunt aceleasi, iar ea le stie de la batranele din satul in care a copilarit. Imi si descanta (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) .

Eu am mai fost la ghicit in cafea, dar celelalte doua mi-au spus prostii de-astea banale... Nu cred ca oricine cunoaste multe semne sau le poate interpreta ca sa aiba o semnificatie.


ma poti pune in legatura cu doamna aceea la care te duci pt ghicit in cafea?daca esti din buc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:37 AM