IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Tae Bo, Exercitii de Tae Bo
dr_wise
post Feb 28 2008, 11:14 AM
Post #11





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Daaaaaaaaaaa, si eu sunt fan tae-bo! Simti ca elimini toate toxinele dupa 1 ora! Si prinzi incredere in fortele tale, la o adica! Sa ma vedeti ce fata de Xena am cand lovesc cu pumnii si picioarele adversarul imaginar!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
3A
post Feb 28 2008, 02:04 PM
Post #12


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,116
Joined: 19-January 08
From: Toronto
Member No.: 3,077



Hahahaha, zi asa, Xena, Doctore? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Pai asta cautam si eu ceva solicitant, si cu muzica, abia astept!
Singura faza e cu facutul exercitiilor de una singura!

Albi, sunt scumpe acolo DVD-urile de cumparat? ca poate merita sa-ti iei CD-ul de acasa si sa incepi sa faci singurica acasa, cred ca ti-ar prinde bine si tie o schimbare de genul asta;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 28 2008, 02:15 PM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



In Romania nu prea se gasesc astfel de dvd-uri... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Feb 28 2008, 03:03 PM
Post #14





Musafir






Da' nici nu merita sa incerci sa faci acasa, fara instructor, n-ai acelasi randament ca la sala si sigur nu va fi cardio.
Eu prefer sa fac totul la sala, imi place atmosfera, instructoarea, gasca, tot!
E ca si cum m-as intalni cu prietenele la o sueta! Iar cand vad incepatoare de 19-25 ani ca gafaie mai tare decat mine, ma umplu de fericire!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Feb 28 2008, 08:23 PM
Post #15


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Si eu zic la fel, instructorul care iti zice haide nu sta, atmosfera +instructorul care face cu o pofta molipsitoare.
Unde mergeam inainte la sala era un instructor extrem de talentat era el mai cu aere da le avea super adica la fiecare ora facea altceva, asa schimba exercitiile si facea o multime de pasi la aerobic si la step. Cateodata bagam la taebo de ieseam cu tricoul ud de la efort. Mie imi placea cel mai mult step-ul dar mai mergeam si la taebo pt ca efortul era cel mai intens. A plecat de vre-o jumate de an si nus daca o mai fii in oras unul ca el cu atata creativitate si cu stilul incisiv de a te face sa depui cat m. mult efort. Acum merg la o alta sala si aici e fain si e o gacica instructoare, atmosfera e mai faina aici si efortul e destul de mare dar parca nu-i ca sala de inainte.
Oricum miscarea e buna s-o faci oricand.

This post has been edited by misssn7: Feb 28 2008, 08:26 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
3A
post Mar 7 2008, 04:10 PM
Post #16


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,116
Joined: 19-January 08
From: Toronto
Member No.: 3,077



Mai fetelor pai eu n-am vazut tae-bo la sali de fitness si mai e ceva eu il am pe fi-miu...si n-am cu cine sa-l las si eu sa ma duc la sala, ca as zbura acolo...credeti-ma!

Di, cand oi veni in Ro, adica peste vreo 3 ani...daca te mai intereseaza Tae-bo, poti sa-ti aduc eu niste dvd-uri. Dar pana atunci poate or sa se poata cumpara online si de la voi.

Sa stiti ca am deja 2 zile de cand fac si e ok. Acum mai e si altceva ca eu am facut karate prin liceu si era exact in ritmul asta, asa ca nu sunt chiar tufa, recunosc miscarile. Sper sa ma descurc si fara instructor. Sa vad cat ma tine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ina
post Aug 3 2008, 11:13 PM
Post #17


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 1
Joined: 3-August 08
Member No.: 4,402



Cunoasteti sali de tae-bo in Constanta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Aug 4 2008, 01:52 PM
Post #18





Musafir






Iti trimit eu un PM in cateva minute.
N-am reusit sa-ti trimit un PM, asa ca prestez direct aici...sper sa nu se supere Maat.... (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
In Cta poti contacta firma Silhouette/ 0241.691.363 pt exercitii de tae-bo, instructor Andra. De asemenea, poti merge la sala si discuta direct cu Andra, ea are ore si la alte sali de sport si stiu ca "preda" (impropriu spus) tae-bo.
Silhouette se afla situat in Complex Flamanda, langa Liceul Sportiv din spatele Grupului Scolar Tomis.
Bafta!

This post has been edited by dr_wise: Aug 4 2008, 01:58 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CORINELY
post Sep 22 2008, 02:58 PM
Post #19


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 22-September 08
Member No.: 4,780



DR WISE.....TE ROG SPUNE-MI UNDE O MAI POT GASI PE ANDRA...CACI LA SILHOUETTE NU MAI E (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anastasia
post Apr 5 2011, 10:08 AM
Post #20


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 8
Joined: 31-July 09
Member No.: 6,912



buna, fetele!

de 4 zile fac programul tae bo focus abs (abdomen, fesieri, picioare)- 30min.
as vrea sa aflu niste pareri, va rog mult.
mentionez ca ma chinui sa tin monti si in rest sunt destul de lenesa.
as vrea sa slabesc cam 7-8 kg.
credeti ca aceste exercitii ma ajuta? ( daca reusesc sa ma tin si de monti cat de cat)

va doresc o zi frumoasa
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 10:55 AM