IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Remedii pentru pori dilatati, Pori dilatati, puncte negre, ten gras samd
flavy2ros
post Feb 18 2007, 10:59 PM
Post #1


Tratabil
**

Group: Contaminat
Posts: 90
Joined: 18-February 07
From: Timisoara
Member No.: 1,215



Buna , sunt nou venita pe forum , am vazut multe topicuri interesante si stiu ca de ajutor la multe persone si am vrut si eu sa deschid un subiect ... FAIMOSII PORI, MARI SI FOARTE INESTETICI (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Am 22 de ani si ma confrunt cu problema asta de mai mult timp ... tenul foarte gras , puncte negre pe frunte, nas , obraji ... am inteles ca nu poti sa-i faci sa dispara de tot ... dar un tratament ceva trebuie sa existe ... Acum folosesc Normaderm de la Vichy de la care sincera sa fiu nu am vazut nici un rezultat ... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Am facut si un peeling chimic, la consultatie m-i s-a spus ca vor disparea, da eu nu am vazut nici o schimbare , pielea arata bine dupa 7-8 zile dupa peeling dar dupa a revenit la normal ... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Mi-am pus foarte mari sperante in peelingul asta si sunt foarte dezamagita ... chiar nu mai sriu ce sa fac ... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
HELP ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
flavy2ros   Remedii pentru pori dilatati   Feb 18 2007, 10:59 PM
bebe_maria  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 01:04 AM