IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sampoane proaste/ sampoane care produc matreata si xirodermie
Cleo
post Apr 12 2008, 09:37 PM
Post #11


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



QUOTE(Maàt @ Apr 12 2008, 03:12 PM) *
A, deci inseamna ca nu sint singura care s-a umplut de matreata de la pantene... ptiu! cred ca mai am nizoral in casa.


la noi a fost frumos ca eu cum l-am luat asa mi-a placut mirosul ca l-am trimis si pe sotul meu sa se spele cu el (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) si dupa 30 de minute ne uitam unul la altul si ne scarpinam de zor in cap (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ...si matreata siroia pe umeri (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)

deci e o tzeapa de zile mari pantenul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 12 2008, 09:51 PM
Post #12


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu stiu, tu, dar de la un scalp curat, sanatos, alb-rozaliu , fara picatura de matreata la porcaria dn capul meu... mai, dar eu m-am speriat la cit de repede a aparut! Foarte ciudat!
... sa stii ca astia pun detergent de rufe in el, ca altfel nu-mi explic!

(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Apr 12 2008, 10:47 PM
Post #13


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
o suna exagerare si la mine dar nu-i. actioneaza instant. ca nessul.
n-am vazut si patit asa ceva niciodata (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
pe urma am spalat WC-ul cu el... mirosea foarte frumos (buda) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 12 2008, 10:50 PM
Post #14


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



ptiu, si eu l-am aruncat fix in cos! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) am pierdut ocazia sa-mi parfumez suplimentar buda! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post Apr 12 2008, 11:24 PM
Post #15





Musafir






e strigator la cer ce produse se vand la noi in supermarketuri, eu sunt patita
nu mai spun ce urat pute capul de la balsamul pantene eu intr o perioada credeam ca e devina scalpul pana cand mi am dat seama ca atunci cand veneam de la coafor totul era in regula (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
ce sa mai vorbim de creme care la fel mai bine nu m as da
ma intreb pasta de dinti sigur si aia are ceva (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Apr 13 2008, 08:38 PM
Post #16


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



mie imi mergea bine cu pantene anti matreata (dar numai cu asta), pana cand a aparut si la noi clear. nu-l mai schimb, nici un alt sampon nu imi prieste (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cris 82
post Apr 14 2008, 01:12 PM
Post #17


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 99
Joined: 23-August 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,080



Sa stiti ca si eu am patit-o cu Pantene,acum vreo 2 ani cand influentata de reclame peste reclame la tv,prin reviste,peste tot erau reclame la Pantene si bineinteles ca l-am achizitionat si la fel ca si Maat imediat dupa ce m-am spalat si uscat am observat cojitele,eram plina,de atunci nu am mai folosit.Aaaaaaaa,mi-am mai adus aminte ca si de la un sampon din gama Herbology am patit la fel insa cu acesta dupa cateva spalari eram plina de coji,ce sa zic.....!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Jun 22 2008, 11:25 PM
Post #18


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



La mine Pantene, Dove, Wash and Go, imi fac matreata sau imi ingrasa parul si mai tare. Parul meu are o tendinta de ingrasare, dar matreata n-am avut niciodata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jun 23 2008, 04:39 PM
Post #19


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Sa vedeti patanie cu un sampon profi de salon.

Am fost sa ma coafez si sa ma spal pe cap si m-am trezit cu coji si tot tacamul. (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Cu o falca-n cer si una-n pamant m-am dus la salon sa fac tam tam ca nu e posibil, ca eu am mai folosit Wella si ca niciodata nu mi s-a intamplat asa si sa-mi zica ce mama ma-sii mi-au pus in cap si chioamba aia de la salon mi-a zis ca s-a terminat Wella si ca au luat si ele Pantene si au pus in sticla pana le vine comanda. (IMG:style_emoticons/default/trozneala.gif) Acum am pus 3 fiole de ser pentru scalp ca sa-mi dreg problema cat de cat si sa pot iesi in lume! Pe parul meu negru este evidenta orice cojita albicioasa. Trebuia sa-i reclam la protectia consumatorului! (IMG:style_emoticons/default/bataita.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)

De acum ma duc cu samponul meu! (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ayleda
post Jun 23 2008, 06:38 PM
Post #20


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 56
Joined: 9-September 07
From: I will find out in 2 weeks
Member No.: 2,192



oaiii...ce naspa situatie! eu nu am folosit cred niciodata pantene, dar m-am uitat aici pe forum si am vazut numai pareri proaste la adresa lui. ce o avea oare?
eu cu un singur sampon am patit situatii gen matreata sau cojite, corona. nici nu mai stiu de la ce firma e, l-am luat din curiozitate ca nu mai auzisem de el pana atunci, si ma rog..scriau chestii faine pe tub. dar l-am folosit numai de cateva ori si atat. nivea iarasi nu imi place . cu garnier ma inteleg bine, dove...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 10:28 AM