IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Marirea numarului cupei la sutien prin sport, Se poate asa ceva?
Diana.
post Dec 7 2007, 05:05 PM
Post #11


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sinii cresc pina pe la 20-22 de ani, functie de organism. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Dec 7 2007, 05:24 PM
Post #12


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



QUOTE(Maàt @ Dec 7 2007, 05:05 PM) *
Sinii cresc pina pe la 20-22 de ani, functie de organism. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Mai am un an sa-mi creasca, deci. (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Dec 7 2007, 06:11 PM
Post #13





Musafir






Eu stiam ca sanul e in mare parte tesut adipos iar prin sport , daca insisti pe muschiul ala, tesutul scade in dimensiune, nu creste.
Initial se obtine un efect de intarire si tonifiere care da senzatia de san mai plin.
Uitati-va la tipele care fac fitness sau sport de performanta. Toate au sani aproape inexistenti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Dec 7 2007, 06:14 PM
Post #14





Musafir






Fix exact asa-i cum zice angelu'.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Dec 7 2007, 07:45 PM
Post #15


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Offf, deci fara exercitii pentru sani prea multe... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Dec 7 2007, 09:18 PM
Post #16





Musafir






Mai..nu stiu altii cum sunt dar eu sunt chiar satisfacuta de marimea (sau mai bine zis micimea (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) tzatzelor mele. Alt bai sa nu fie. Ma bucur totusi ca s-au inventat sutienele cu bureti (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Dec 7 2007, 09:36 PM
Post #17


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Mai, dar mamele noastre parca au sanii mai mari. Oare nu mai cresc sanii noii generatii cum cresteau odata? (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Dec 7 2007, 10:02 PM
Post #18


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(angeldust @ Dec 7 2007, 11:18 PM) *
Mai..nu stiu altii cum sunt dar eu sunt chiar satisfacuta de marimea (sau mai bine zis micimea (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) tzatzelor mele. Alt bai sa nu fie. Ma bucur totusi ca s-au inventat sutienele cu bureti (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


Angel (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Bia, pai dupa nastere, alaptare, se maresc dar se si lasa etc...

Referitor la exercitii, eu nu cred ca efectul va fi cel contrar dorit. Eu auzisem ca este ca in cazul barbatilor, lor li se maresc prin sport pectoralii. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) In fine, nu prea m-am exprimat bine, dar ati inteles voi ideea..(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Dec 8 2007, 02:16 AM
Post #19





Musafir






Prin exercitiu si masaj le sporesti fermitatea si eviti sa ti se lase sau cel putin faci ceva about it . Intradevar, tesutul mamar e alcatuit din tesut adipos, insa prin exercitiu in nici un caz nu vei deveni gen siliconata sau mama fermitatii, insa adaugand masaj insistent sanii pot deveni mult mai frumosi decat cei pe care ii detii. Masaj zilnic e mai bun decat trasu' de greutati la piept. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Dec 8 2007, 09:58 AM
Post #20


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Prin alaptare cresc sanii si daca sunt mici inainte de a naste avantajul e ca n-o sa se lase ca unii mari care se lasa oricum de la greutate. Nici pe mine nu ma deranjeaza ca am sanii mici.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 07:23 PM