IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Adevar sau provocare
Diana.
post Nov 21 2012, 05:06 PM
Post #31


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cred tot timpul ca cineva, acolo, sus, ma iubeste si ma protejeaza.

Adevar: Obisnuiesti sa tii post?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmenica
post Nov 21 2012, 09:38 PM
Post #32


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 89
Joined: 30-October 12
Member No.: 11,487



(IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Nu ! Mama m-a invatat ca ,atat timp cat nu ma pot abtine macar cu gandul de la oarece pacate ( mai ezact sa-njur ) ,e pacat sa ma prefac ca as tine post doar la mancare ! Asta e,uneori ma ia gura pe dinainte ! Eu recunosc (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) ,insa am pretene care tin post si injura...mai ceva ca un birjar,mai ales in trafic ! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Provocare:
Sa zicem ca esti invitata/invitat de Anul Nou la un coleg de serviciu,ai risca sa te duci cu mana-n (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ...buzunar ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 22 2012, 10:30 AM
Post #33


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu. Nu ma duc nici unde cu mina-n fund. Am vazut insa pe unii care organizeaza asa petreceri numai cu cietva sticle de vin si doua pachete se saratele, de mi s-a facut rau. Aka chemi oameni in zile de sarbatoare mare si ii pui la post (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)

Adevar: Mai tii minte cind te-ai dat cu saniuta ultima data? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 22 2012, 03:44 PM
Post #34


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Anul trecut, a doua zi de Craciun (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A fost foarte frumos! Am facut un foc mare, am baut vin fiert si am mancat cozonac (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Provocare: care este cea mai veche amintire a ta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 22 2012, 08:47 PM
Post #35


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Una de cind eram, zice mama, aproape un bebelus, cu un balon mare, albastru, care avea pe el un elefant. Si tot din perioada aceea, jucariile de sub patutul meu de copil. Am dormit in el pina la 3 ani (zice mama).

Adevar: Ai simtit vreodata ca nimic nu e intimplator si ca toate se intimpla cu un scop (chiar daca acel scop iti scapa, totusi) ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 23 2012, 09:21 AM
Post #36


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Tot timpul cred asta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Astfel scapt de depresie si de vinovatie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Adevar: Daca puteai sa-ti alegi singura numele, cum te-ar fi chemat acum?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 23 2012, 12:21 PM
Post #37


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Habar nu am. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Nu m-am gindit niciodata la asta.
Sau, cel putin, nu imi aduc aminte acum sa ma fi gindit la vreun alt nume decit cel pe care il port (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) .

Adevar: Ce voiai sa devii "cind o sa fii mare" in copilarie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmenica
post Nov 27 2012, 03:10 PM
Post #38


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 89
Joined: 30-October 12
Member No.: 11,487



doctorita (veterinar) ,vanzatoare,taxatoare (ITB) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

doctorita n-am ajuns,da' tratez cam tot ce prind bolnav pe strada ,spre disperarea sotului ca in casa lui s-a mutat gradina zoo (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ..nici vanzatoare si taxatoare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Adevar: crezi in superstitie ?daca da,in cazul in care ai incalcat una,s-a intamplat ceva ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 27 2012, 03:19 PM
Post #39


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Nu ma las condusa de superstitii, dar tin cont de cateva (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Daca vars sare, arunc un pic si peste umar, daca vad o pisica neagra incerc sa-mi schimb traseul, de Anul nou port ceva rosu si nu las sa treaca anul vechi fara bani in buzunar (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Adevar: citesti pe wc?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 27 2012, 04:04 PM
Post #40


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Esti grozava, Teo! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Normal ca da, vrei sa imi lincezeasca neuronul? Ba mai fac si rebusuri! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)

Adevar: Ti s-a intimplat sa cunosti o persoana noua si sa nu o poti suferi instant, desi nu ai nici un motiv?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:23 AM