IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  < 1 2 3 4 5 >  
Closed TopicStart new topic
> Subforumul Vesta va raspunde la intrebari ESTE INCHIS!, Detalii despe modalitatile de a intreba si a primi raspunsuri
Diana.
post Oct 9 2008, 04:18 PM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



O-nnebunit lupu!
Nu le baga in seama,Maria!

Asa; si azi ma apuc de curatenie: tot ce este in plus de la fiecare topic se muta, ca sa fie toata lumea multumita in ordinea postarii sa se prieasca si raspuns. Nu mai inceracti sa sariti peste gard!
Si, rectificare, Vesta este mama de doi studenti care stau in Bucuresrti cind ea sta in Buzau.

Maria, am sa te rog sa le iei de la ultima spre prima, Ca sa fie cronologic. Si sa nu mai posteze de-aiurea doamnele noastre. Sa invete sa aibe rabdare, ca nu sint copchii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Oct 9 2008, 04:50 PM
Post #22


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Diana de ce ai inchis topicul meu? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Ca l-ai mutat inteleg dar ce problema era daca se mai scria in el?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vesta
post Oct 9 2008, 06:12 PM
Post #23


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 117
Joined: 29-December 06
Member No.: 909



QUOTE(bebe_maria @ Oct 9 2008, 05:50 PM) *
Diana de ce ai inchis topicul meu? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Ca l-ai mutat inteleg dar ce problema era daca se mai scria in el?

Bebiţule, cred că Diana a considerat că acel topic a fost făcut pentru a primi un răspuns de la mine(de fapt, tocmai ăsta este şi titlul subforumului). Tot făcāndu-se acolo comentarii pe aceste topicuri pe care deja eu am răspuns, ele se mişcă īntr-una īn sus şi īn jos, de nu mai ştiu care este ordinea lor sau dacă am răspuns sau nu la īntrebare.
Ca peste tot, odată primit răspunsul, aceasta este considerată o īntrebare īnchisă şi a fost dată la o parte. Aşa facem şi acasă şi la serviciu cu orice chestiune pe care am rezolvat-o.
Presupun că poţi deschide alt topic pe un alt forum(dragoste, familie,..) unde prietenele tale de la elady īţi pot da sfaturile lor.
Pt Diana:
Am īnţeles acum cum stau lucrurile, mai ales că ai făcut şi "curăţenie". Voi lua exact de jos īn sus īntrebările.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Oct 9 2008, 06:20 PM
Post #24





Musafir






bebe ti-am facut topicul tau la Dragoste (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Daca preferi alt titlu da-mi de stire pe privat (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Oct 9 2008, 07:10 PM
Post #25


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Angel multumesc.

Vesta de acord dar il mutase deja undeva unde nu mai deranja pe nimeni (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) .
Oricum, iti multumesc inca o data pentru ce mi-ai spus (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Desi unele lucruri le stiam si eu e bine sa le mai aud si de la altcineva. As vrea sa mai vorbesc cu tine, o sa ma uit cum te pot contacta contra cost.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Oct 9 2008, 11:04 PM
Post #26





Musafir






Imi pare rau daca am deranjat cu postarea mea, nu asta a fost scopul cu siguranta. Cred ca-i curios sa incerci sa afli ce-ti rezerva viitorul si ce lucruri ti s-ar putea intampla. Insa acum cred ca-i si mai bine sa astepti sa vezi ce se va intampla, pentru ca, asa cum spuneati si dvs., nimic nu are acuratete si precizie maxima.

Multumesc inca o data si cam asta e tot ce mai am eu de spus, pentru ca nu vreau sa inoportunez cu nimic. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 10 2008, 11:03 AM
Post #27


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am pus eu in semnatura Vestei linkuri catre siteul ei si catre pagina de servicii unde sint si preturile pentri cine este interesat de mai mult decit un raspuns aici.
O sa va rog sa pastrati topicurile cu raspunsuri curate.
Daca raspunsul v-a pus pe ginduri, puteti deschide oricind intr-o sectiune adecvata un topic nou cu ce va framinta.
Multumesc pentru intelegere.

@Vesta, de acum ai posiblitatea de a inchide topicurile la care ai raspuns deja si daca brei sa mai adaugi ceva intr-un topic inchis o poti face.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VIOREA
post Oct 21 2008, 08:25 AM
Post #28





Musafir






QUOTE(Maąt @ Sep 24 2008, 08:36 AM) *
Incepind cu luni, 29 Septembrie 2008, Vesta, astrologul eLady.ro va va raspunde la intrebari pe forum.
Atentie, nu puneti intrebari de genul: Da` ma marit cu x, citi copii o sa am, cum sa fac sa se indragosteasca de mine.
Intrebarile de acest gen vor merge direct la camara cu vechituri.
Vesta va raspunde in medie la un numar de 7-10 intrebari saptamanal, in limita timpului disponibil (trebuie sa si cistige bani ca sa traiasca, asa ca apelez la bunul-simt al fiecareia dintre noi).

Conditiile care trebuie indeplinite pentru a fi eligibile de a primi raspuns de la Vesta
- Minim 10 de postari in forum, indiferent unde.
- Postari curate (scris normal, fara prescurtari sau limbaj MIRC).
- Intrebarile vor fi puse in topicuri noi cu titluri sugestive

Cum sint raspunsurile primite de la Vesta?
Raspunsurile Vestei vor fi clare si la obiect. Nu va astepati la cearsafuri interminabile si greu inteligibile.
Nota: Pentru servicii compete (contra cost) trebuie sa o contactati prin siteul ei:
www.astrovesta.com. Vedeti la contact cum puteti comanda (click pe link)
Retineti:
Nu toate intrebarile primesc raspuns.
Nici o previziune, oricat de maiestrit ar fi facuta, nu poate avea precizie de 100%. Prin actiunile pe care care le facem, putem intarzia sau putem anula unele din previziuni. "Astrele nu impun, ci doar predispun". Toate datele astrologice si sfaturile cuprinse īn aceste studii sunt doar recomandari si nu ofera garantii.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Oct 21 2008, 08:29 AM
Post #29


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



citatul il vedem, dar vorbele tale unde sunt? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Oct 21 2008, 08:37 AM
Post #30


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Scrisesi siio ceva da nu am fost vazuta....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 05:36 PM