IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Deochiul, Deochiati?Ati fost deochiat?
blondina
post Feb 28 2006, 07:48 PM
Post #1


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



Se spune ca persoanele cu ochii verzi sau negri deoache.O ata rosie prinsa la incheietura mainii copilului alunga deochiul.Un om poate fi deochiat pentru ca este foarte frumos,dar poate fi deochiat si pentru ca este foarte urat. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/laugh.gif) Mi s-a intamplat sa fiu deochiata.Stiu ca luase brusc o durere de cap si aveam niste senzatii de lesin si de frig.M-am dus acasa,m-a descantat bunica si mi-a trecut.
Exista persoane care se presupune ca au murit din cauza deochiului.Totusi nici pana in ziua de azi nu a fost descifrat misterul deochiului.O explicatie mai logica ar fi ca persoanele care deoache emit energii negative asupra unei alte persoanesau obiect.
Bunica mea facea goblenuri in tinerete.O data soacra ei a venit in vizita si i-a placut atat de mult ultimul goblen pe care il facuse bunica incat l-a luat de pe perete (era inramat) si a inceput sa il admire.In cateva secunde geamul goblenului s-a crapat cu de la sine putere. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
blondina   Deochiul   Feb 28 2006, 07:48 PM
tits_herbert   Si ata rosie de martisor are vreo legatura cu asta...   Feb 28 2006, 08:02 PM
Mistaco   :( este un subiect pe care multi il considera, ai...   Feb 28 2006, 08:07 PM
blondina   Da mistaco,in astfel de cazuri Tatal Nostru functi...   Feb 28 2006, 08:17 PM
Mistaco   stiu ca se fura pentru ca una dintre bunici stia i...   Feb 28 2006, 08:24 PM
angeldust   Hai sa va zic o faza... Fostul meu credea in de-al...   Feb 28 2006, 08:25 PM
Mistaco  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 07:31 AM